Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 14:00:33

Вийшли з Громадської ради при ОДА у знак протесту. ВІДЕО

23.01.2014   10:17

На зустрічі членів президії Громадської Ради з головою обласної державної адміністрації Володимиром Хоменком громадський діяч Олександр Рись озвучив заяву ряда членів Громадської Ради про зупинення членства в неї. Після оголошення заяви Олександр Рись, Павло Пущенко та Василь Чепурний покинули залу засідань обласної державної адміністрації.

Текст заяви:

«В умовах, коли в країні фактично впроваджується диктатура, коли громадянському суспільству влада оголосила відкриту війну, не бачимо можливим для себе подальше перебування у складі Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації.
Громадська рада при Чернігівській державній адміністрації за більше двох місяців протистояння в Києві так і не спромоглася дати оцінку подіям, що відбуваються в країні.
Голова Громадської ради С.Пасталиця відмовилася навіть виносити на розгляд ради питання про засудження знищення євро майдану, який проводили громадські організації в Чернігові.
Тому заявляємо про призупинення свого членства в Громадській Раді до вирішення таких питань: 1) засудження ГР кровопролиття, влаштованого владою у Києві, 2) розслідування і покарання винних у захопленні майна громадських організацій на Євромайдані у Чернігові – це має забезпечити голова обласної адміністрації Володимир Хоменко, як посадовець, особисто відповідальний за дотримання конституційних норм у Чернігівській області.
Закликаємо інших членів Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації приєднатися до нашої заяви.

21 січня 2014 року

Заяву підписали:
Рись Олександр Сергійович, менеджер проектів Чернігівської міської молодіжної громадської організації «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень»;
Висоцький Геннадій Володимирович, голова Чернігівської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Спілка молодих політологів України»;
Чепурний Василь Федорович, голова Чернігівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка
Пущенко Павло Михайлович, голова Чернігівської міської молодіжної громадської організації «Освітній центр „Ініціатива”;
Малецький Євген Валерійович, виконавчий директор Міської громадської організації «Асоціація безперервної фахової освіти „АТЕНЕУМ“»;
Шешеня Альона Олександрівна, голова Правління Чернігівської міської молодіжної громадської організації «Маю право»
 

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.