Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 15:08:01

З нагоди Дня міліції України

21.12.2011   08:15

20 грудня у приміщенні Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка відбулися урочистості з нагоди Дня міліції та 20-річчя міліції України.

З нагоди ювілею працівників органів внутрішніх справ Чернігівщини привітали керівники області та міста, колеги та друзі.

Зі словами привітання до працівників та ветеранів органів внутрішніх справ області звернувся начальник Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області Олександр Михайлик.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять працівників внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків.

“Органи внутрішніх справ – один з найважливіших інститутів державності, який забезпечує правопорядок, безпеку особи у суспільстві, сприяє становленню правової держави. Від їхньої злагодженої і чітко організованої роботи багато в чому залежить соціальне, політичне й економічне життя країни, спокій і впевненість людей”, – зауважив Володимир Хоменко.

Обласною державною адміністрацією для управління Міністерства внутрішніх справ України в області придбано три легкових автомобілі, ключі від яких голова облдержадміністрації Володимир Хоменко вручив начальнику УМВС України в області Олександру Михайлику.

Володимир Хоменко також вручив відзнаки облдержадміністрації кращим працівникам органів внутрішніх справ області.

У своєму виступі Анатолій Мельник також висловив щирі співчуття близьким та рідним правоохоронців, які загинули на бойовому посту, до кінця виконавши свій обов’язок по забезпеченню суспільного правопорядку та безпеки громадян.

На закінчення очільник представницької влади області висловив переконання, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції Чернігівщини з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності й правопорядку. А потім за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою обласної ради з врученням пам’ятного знака нагородив начальника відділу зв’язків з громадськістю УМВС в області Сергія Бриля.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.