Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 15:58:47

Відкритий університет розпочинає роботу на Чернігівському Євромайдані

10.01.2014   07:57Агенцiя

З 10 січня на Чернігівському Євромайдані розпочинає свою роботу Відкритий університет. Навчальні зустрічі щодня проходитимуть о 18:00 в сквері Попудренка.

Організатори переконані, що Відкритий університет це територія розвитку громадянського суспільства. Євромайдан має стати відправною точкою для системних змін, як Чернігова, так і області. Тут ми проводитимемо навчально-просвітницькі та культурні заходи, дискусії та обмін думками. Запрошуємо чернігівців пропонувати свої ідеї, щодо наповнення та діяльності Чернігівського Євромайдану і Відкритого університету. Якщо у вас є знання якими ви хочете поділитись зі сцени Відкритого університету – повідомте про це по електронній пошті I.Andriychenko84@gmail.com або телефоном 0931184438.

«Найголовніше, що Відкритий університет – це майданчик для зустрічі і спілкування чернігівців різного віку. Молодь, люди середнього віку і пенсіонери знайдуть щось корисне для себе» - переконаний Голова Чернігівської обласної організації Політичної партії «Демократичний Альянс» Ігор Андрійченко.

Запрошуємо всіх чернігівців відвідувати Чернігівський Євромайдан щодня о 18:00 в сквері Попудренка біля Музичного фонтану.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20

Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.

Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16

Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини