Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 12:09:31

Представлено голову Срібнянської райдержадміністрації

30.12.2013   12:29

Згідно з розпорядженням Президента України від 26 грудня 2013 року на посаду голови Срібнянської районної адміністрації призначено Сергія Делію, який до цього працював заступником директора з соціальної політики СТОВ «Дружба-Нова» в смт Варва.

30 грудня новопризначеного керівника активу Срібнянського району представив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Під час представлення очільник області зупинився на проблемах району та поставив завдання, які необхідно вирішити для подальшого розвитку Срібнянщини.

Це, насамперед, виконання ключових пріоритетів реформ, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем та передбачених Національним планом дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», а також завдань, визначених програмами економічного і соціального розвитку територій.

Зокрема, у районі слід закріпити позитивні напрацювання та використовувати існуючі резерви у галузі сільського господарства.

Володимир Хоменко висловив упевненість, що спільними зусиллями виконавчої влади, депутатського корпусу, районної ради, громади, керівників установ, організацій, усього активу Срібнянського району всі окреслені завдання будуть виконані.

У представленні також взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58

Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47

Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45

Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини