Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 12:09:26

До 96-ї річниці подвигу Героїв Крут

27.12.2013   14:43

27 грудня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів нараду з питань підготовки та відзначення в області 96-ї річниці подвигу Героїв Крут у січні 2014 року.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови Борзнянської та Ніжинської райдержадміністрацій, представники Українського інституту національної пам’яті та Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут».

Щороку 29 січня на території області відбувається ряд заходів, спрямованих на гідне вшанування подвигу героїв бою під Крутами.

У 2014 році в цей день центральним заходом не лише обласного, а й національного значення традиційно стане мітинг-реквієм на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» в с.Пам’ятне Борзнянського району.

Велика увага приділена підготовці заходів у містах Чернігів, Ніжин та Прилуки, а також Ніжинському та Борзнянському районах.

У закладах культури та освіти працюють постійно діючі тематичні виставки щодо вшанування пам’яті героїв Крут; з нагоди чергової річниці бою під Крутами будуть організовані додаткові екскурсійні програми для школярів та студентів.

До цього дня облдержадміністрацією було ініційовано презентацію збірника документів і матеріалів «Бій під Крутами в національній пам’яті», виданого Українським інститутом національної пам’яті, яка відбудеться у Чернігові 20 січня 2014 року.

Як відзначив очільник області, вшанування крутянських Героїв є справою загальнонаціонального значення, бо це – приклад самовідданості і звитяги в ім’я України та її незалежності.

Він підкреслив: для проведення заходу 29 січня на належному рівні вже сьогодні необхідно активізувати підготовчу роботу щодо відзначення цієї важливої пам’ятної дати.

Голова облдержадміністрації дав доручення за результатами наради доопрацювати Обласний план заходів з підготовки та відзначення в області 96-ї річниці Подвигу Героїв Крут і забезпечити його виконання.
 

Останні новини Чернігівщини

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.

На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України 11:37

Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру 11:29

У місті Сновськ фахівці АТ «Чернігівгаз» демонтували газовий колодязь, проклали новий газопровід та повністю замінили лінію редукування газорегулювального пункту (ГРП).

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії 09:57

27 червня 2022 року, з 19.20 до 19.35 у районі населеного пункту Гірськ Чернігівської області зафіксовано 15 вибухів (виходів) та 15 вибухів (приходів).