Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 17:16:02

Виконком міськради погодив Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік

19.12.2011   09:39

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 16 грудня заслухав основні показники Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік.

Серед основних пріоритетних завдань у Програмі передбачено зміцнення економічного потенціалу міста, нарощування обсягів інвестицій, створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння розвитку та оптимізації інфраструктури міста, підвищення добробуту та соціального захисту населення.

Програма також має на меті мінімізацію негативних факторів, які сьогодні стримують економічний та соціальний розвиток міста, адже, 2012 рік буде достатньо складним для економіки міста, зауважила начальник управління економіки міської ради Людмила Максименко.

Доповідач ознайомила з низкою програмних завдань щодо реалізації Генерального плану розвитку міста. Зокрема, планується будівництво дитячого садочку у мікрорайоні Масани, будівництво автодороги, що примикає до 1-го мікрорайону Масани, каналізаційно-насосної станції по вул. Красносільського та ін.

Для задоволення потреб населення у транспортних послугах наступного року заплановано будівництво тролейбусної контактної мережі по вул. 50 років ВЛКСМ та розпочати роботи з будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Щорса до житлового району по вул. Текстильників.

За інформацією управління економіки планується також розпочати роботи з будівництва спортивної споруди зі штучним льодом на території школи № 17 та продовжити оновлення дитячих і спортивних майданчиків міста. Одним з важливих завдань охорони навколишнього природного середовища є продовження робіт з очищення русла річки Стрижень, а саме на ділянці від просп. Перемоги до вул. Київської.

Проте, для виконання окреслених завдань, на переконання начальника управління економіки, необхідно ретельно працювати над наповненням бюджету міста, забезпеченням його стабільності у наступному році та отримати допомогу з державного бюджету.

Виконком міської ради вирішив погодити основні показники економічного і соціального розвитку міста Чернігова та доручив управлінню економіки міської ради доопрацювати Програму з урахуванням бюджетних призначень на 2012 рік та подати на розгляд міської ради.

Останні новини Чернігівщини

5 простих способів позбутися зимової депресії

5 простих способів позбутися зимової депресії 15:43

Зима – це не тільки радісний час, коли ми можемо насолоджуватися снігом, катанням на лижах та веселими святами, а й час, коли зимова депресія може непомітно підкрастися до когось із нас.

10 способів генерувати проривні ідеї

10 способів генерувати проривні ідеї 15:34

Художник Сальвадор Далі, щоб «спіймати» натхнення, використовував метод ложки або ключа: тримав предмет у руках, дрімаючи в кріслі чи за столом, в очікуванні, коли засне, впустить предмет, той впаде в тарілку на підлозі і різко розбудить митця. Саме в такий момент – між сном та реальністю – інтуїція особливо активна.

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей  напій

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей напій 15:27

Зігрітися чаєм, зустрітися за чашкою чаю... Чаювання - це ритуал, привід для зустрічі або розмови. Ми знаємо, що чай буває білий, чорний, зелений, духмяний та запашний. А що ще відомо про цей напій?

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом 15:11

Шифоновый бисквит всегда получается очень пористым и пышным, этим он напоминает кекс. У него достаточно нейтральный вкус, поэтому ему необходимо яркое сопровождение. С этой задачей прекрасно справляется крем с выразительным лимонным вкусом.

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня 15:02

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 до 22 грудня 2019 року