Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 23:07:31

Виконком міськради погодив Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік

19.12.2011   09:39

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 16 грудня заслухав основні показники Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік.

Серед основних пріоритетних завдань у Програмі передбачено зміцнення економічного потенціалу міста, нарощування обсягів інвестицій, створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння розвитку та оптимізації інфраструктури міста, підвищення добробуту та соціального захисту населення.

Програма також має на меті мінімізацію негативних факторів, які сьогодні стримують економічний та соціальний розвиток міста, адже, 2012 рік буде достатньо складним для економіки міста, зауважила начальник управління економіки міської ради Людмила Максименко.

Доповідач ознайомила з низкою програмних завдань щодо реалізації Генерального плану розвитку міста. Зокрема, планується будівництво дитячого садочку у мікрорайоні Масани, будівництво автодороги, що примикає до 1-го мікрорайону Масани, каналізаційно-насосної станції по вул. Красносільського та ін.

Для задоволення потреб населення у транспортних послугах наступного року заплановано будівництво тролейбусної контактної мережі по вул. 50 років ВЛКСМ та розпочати роботи з будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Щорса до житлового району по вул. Текстильників.

За інформацією управління економіки планується також розпочати роботи з будівництва спортивної споруди зі штучним льодом на території школи № 17 та продовжити оновлення дитячих і спортивних майданчиків міста. Одним з важливих завдань охорони навколишнього природного середовища є продовження робіт з очищення русла річки Стрижень, а саме на ділянці від просп. Перемоги до вул. Київської.

Проте, для виконання окреслених завдань, на переконання начальника управління економіки, необхідно ретельно працювати над наповненням бюджету міста, забезпеченням його стабільності у наступному році та отримати допомогу з державного бюджету.

Виконком міської ради вирішив погодити основні показники економічного і соціального розвитку міста Чернігова та доручив управлінню економіки міської ради доопрацювати Програму з урахуванням бюджетних призначень на 2012 рік та подати на розгляд міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень 20:01

На черговому засіданні виконавчого комітету Прилуцькій стоматологічній поліклініці погодилися виділити із бюджету 300 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 жовтня в області зафіксовано 702 нових випадки COVID-19. Зокрема 308 — у Чернігівському районі (в тому числі 160 — у Чернігові), 143 — у Прилуцькому, 101 — у Корюківському, 81 — у Новгород-Сіверському, 69 — у Ніжинському. 95 захворілих госпіталізовані.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури 19:27

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівщині триває осінній призов 19:27

Черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань розпочався у жовтні цього року. Чернігівщина до кінця грудня має виконати план — 467 осіб. Завершити відправку призовників необхідно за два місяці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини