Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 13:26:30

Володимир Хоменко: "Спільними зусиллями влади, сільських громад та бізнесу ми зробимо життя людей на селі більш комфортним". ФОТО

24.12.2013   20:21

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації під час ознайомлення з роботою молочно-товарного комплексу ТОВ «Крок-Агро» у с. Галиця Ніжинського району та ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» у с. Білорічиця Прилуцького району.

Основний напрямок роботи підприємства ТОВ «Крок-Агро» в рослинництві – вирощування зернових та кормових культур, у тваринництві – розведення ВРХ молочних порід, поголів’я якої становить 948 голів, в тому числі корів - 457 голів.

Підприємством також надається спонсорська допомога на розвиток соціальної сфери населеного пункту с. Галиця.

Стратегія підприємства «Крок-УкрЗалізБуд» - сталий розвиток, впровадження позитивного досвіду зарубіжних сільськогосподарських виробників, підтримка соціальної інфраструктури району.

ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» є багатогалузевим господарством, яке спеціалізується в рослинництві на вирощуванні зернових та олійних культур, має власний комбікормовий завод об’ємом зберігання 33,5 тис. тонн зерна, в тваринництві – на молочно – м’ясному скотарстві, свинарстві.

В 2010 році підприємством збудований новий доїльний зал німецької фірми „Вестфалія”, завдяки якому утримується молоко класу „Екстра” — найвищого ґатунку та введено в експлуатацію молочний комплекс на 650 голів корів. В 2011 році побудовано приміщення для народження та відгодівлі 80 телят з сучасним доїльним залом. В 2013 році побудовано приміщення для утримання 340 голів ВРХ.

Підприємством залучено близько 28,5 млн.грн. Капіталовкладення направляються на впровадження нових технологій виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення культури землеробства і тваринництва.

Як відзначив очільник області, функціонування таких підприємств є прикладом успішної реалізації на теренах області Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». «Це – основа розвитку всього населеного пункту: робочі місця, де людина у сільській місцевості може заробити гроші для себе та для своєї родини, відрахування до фондів та бюджетів усіх рівнів тощо», - зауважив Володимир Хоменко.

За його словами, для області дуже важлива галузь тваринництва, оскільки подальший розвиток нашої території може відбуватися лише за рахунок інтенсифікації та розвитку аграрно-промислового комплексу.

«У рослинництві ми вже досягли певних результатів – в цьому році отримали більше трьох мільйонів тонн зерна. Але треба розуміти, що це не межа і його буде більше.

Враховуючи те, що основне зерно в нас фуражне, воно є доброю кормовою базою для розвитку тваринництва.

І наше завдання в тому, щоб цей технологічний цикл «від поля – до столу» відбувався за рахунок конверсування корму через тварин і потім йшов у переробку. Це все буде давати нам новий стимул для розвитку сільських територій, створення соціальних умов для життя людей.

Спільними зусиллями влади, сільських громад та бізнесу ми зробимо життя людей на селі більш комфортним», - наголосив Володимир Хоменко.

Аналізуючи загальні підсумки року, що минає, голова облдержадміністрації зазначив, що впродовж року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в зосереджувалась на забезпеченні подальшого розвитку економіки та соціальної сфери, виконання доручень та завдань Президента України.

«Плани на майбутнє у нас великі, наразі ми допрацьовуємо бюджет наступного року. Це бюджет розвитку, бюджет перспективи. Нам є і буде над чим працювати», - підкреслив Володимир Хоменко.

ФОТО Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ