Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 травня, 01:55:50

Представники Партії регіонів здобули впевнену перемогу на проміжних виборах у Чернігівський області

16.12.2013   18:26

15 грудня на Чернігівщині відбулися позачергові вибори сільських голів та повторні вибори депутата місцевої ради.

Беззаперечну перемогу на виборах Хотіївського сільського голови в Корюківському районі здобула Раїса Пилипенко. За неї проголосували 78 % виборців.

За результатами голосування на виборах Товкачивської сільського голови Прилуцького району перемогла Валентина Бобик, яка отримала 70 % довіри мешканців села.

У Бахмацькому районі на виборах Митченківського сільського голови переконливу перемогу здобула член Партії регіонів Людмила Рибальченко. За неї проголосували 55 % виборців.

У Прилуцькому районі на виборах Рибинського сільського голови переміг член Партії регіонів Помаз Геннадій, отримавши 65 % довіри громадян.

У Чернігівському районі посада голови Дніпровської сільради за результатами виборів дісталася Олександру Новіку, котрий набрав 52 відсотка голосів, а посада голови Серединської сільради – Анатолію Піителю 47 відсотків.

Посада голови Об’єднанської сільради в Новгород-Сіверському районі за результатами виборів дісталася члену Партії регіонів Марії Науменко, яка набрала 36 % голосів.

На проміжних виборах депутата сільської ради с.Бакланова Муравійка  Куліківського району 100% голосів виборців набрала член Партії регіонів Віта Павленко.

Якщо врахувати, що Чернігівська область є стратегічно важливою для опозиціонерів, такі результати свідчать не просто про кризу опозиції. Відчувається розчарування громадськості в потенційних можливостях опозиції щось вирішити, у тому політичному середовищі, яке себе називає опозицією. Евромайдан замість того щоб додати, швидше за все, відняв у кандидатів від опозиції кілька відсотків голосів. Агресія, вандалізм, залякування та інші «чорні» технології, продемонстровані опозицією, насторожили виборців. Вони побачили, що авантюризм опозиціонерів здатний поставити Україну на межу громадянського конфлікту. Тому в довірі кандидатам від опозиції було відмовлено.

Новообрані дякують виборцям за підтримку та обіцяють виправдати їхню високу довіру.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.