Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 22:05:25

“Викоренення найгірших форм дитячої праці”

17.12.2011   18:10Агенцiя

16 грудня року службою у справах дітей облдержадміністрації було забезпечено проведення засідання круглого столу “Викоренення найгірших форм дитячої праці”.

Захід відбувся у приміщенні Деснянської районної у місті Чернігові ради. У заході взяли участь представники державної територіальної інспекції праці, обласного центру зайнятості, відділення кримінальної міліції у справах дітей, відділення боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми УМВС України в Чернігівській області, молодіжного центру праці при управлінні у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, відділень кримінальної міліції у справах дітей Новозаводського та Деснянського РВ УМВС України в Чернігівській області, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей Деснянського та Новозаводського районів у м. Чернігів, керівники центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, а також представники громадських організацій.

У ході засідання були обговорені питання здійснення контролю за станом дотримання законодавства про працю неповнолітніх, стану працевлаштування неповнолітніх в області, діяльності спрямованої на попередження та розкриття злочинів пов’язаних із залученням дітей до найгірших форм праці, торгівлі дітьми. Визначені шляхи взаємодії та співпраці в даних напрямках діяльності.

За повідомленням служби у справах дітей облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 22:05

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

Інститут серця МОЗ України та управління охорони здоров’я міської ради підписали Меморандум про співпрацю 14:41

Команда лікарів Державного некомерційного підприємства «Інститут серця» Міністерства охорони здоров’я України 7 серпня відвідала Чернігів.

Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26

Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини