Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 19:01:16

Звернення розширеної Ради міської організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді

04.12.2013   08:07Агенцiя

Звернення розширеної Ради міської організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та жителів м. Чернігова

Чернігівська міська організація Партії регіонів та фракція Партії регіонів у Чернігівській міській раді шостого скликання глибоко стурбовані подіями останніх днів, що зумовили напружену ситуацію в нашій державі.

Дії правоохоронних органів по обмеженню прав і свобод громадян на проведення мирних зібрань, які призвели до силового протистояння у столиці України в ніч із 29 на 30 листопада, вважаємо вкрай неприпустимими. Вони повинні бути об’єктивно розслідувані, а винні – обов’язково притягнуті до відповідальності.

Крім того, ми засуджуємо провокаційні дії осіб, які закликають людей до насильницького захоплення держустанов та інших протиправних вчинків, умисно дестабілізують ситуацію і породжують руйнівну хвилю, не розуміючи, що єдиний шлях – це мирне врегулювання конфлікту.

Звертаємося до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України дати публічну відповідну оцінку діям осіб, винних у порушенні конституційних прав громадян. Ніхто не має права жодним чином ставити під загрозу самостійність і незалежність нашої держави!

Переконливо просимо всіх жителів м. Чернігова, студентську молодь дотримуватися громадського порядку, не допускати конфліктів і силових протистоянь, не наражати на небезпеку життя і здоров’я – своє і оточуючих. Чернігівська земля не раз відчувала наслідки міжусобиць, які не приносили нічого, крім руйнації і хаосу. Ми – за мирну працю, за економічну і соціальну стабільність, за цивілізоване громадянське суспільство.

Впевнені, що тільки шляхом мирного діалогу всіх політичних сил і пошуку компромісів можна досягти порозуміння як всередині держави, так і з її зовнішніми партнерами. Європейський курс розвитку, обраний Україною, є незмінним, європейське майбутнє українців – невідворотним!


Голова Чернігівської міської організації Партії регіонів Ігор Москаленко
Керівник фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді Олег Шеремет

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини