В Україні стався серйозний розрив між діючими політиками і народом
У розрізі тих подій, які відбуваються в Україні останнім часом, ми стали свідками конфліктів між партійними групами, стихійними організаторами сьогоднішніх євромайданів, самих учасників акцій і влади. Говорячи простими словами, в Україні стався серйозний розрив між діючими політиками і народом.
Так, вчора, 2 грудня, оприлюднено звернення голови облдержадміністрації Володимира Хоменка.
«Події, що призвели до силового протистояння, внаслідок чого сталося побиття людей на Майдані Незалежності, викликають обурення. Президент України Віктор Янукович засудив дії, що відбулися 30 листопада, та доручив провести об'єктивне розслідування», — йдеться у зверненні.
Також, голова ОДА просить жителів області не піддаватися на провокації з боку окремих політичних сил та осіб. «Масові заворушення та громадянське протистояння матимуть тільки один результат — розбалансування економіки, зупинку роботи підприємств, які забезпечують продовольчу, енергетичну та економічну безпеку населених пунктів. А це одразу ж відчують на собі сотні тисяч жителів області, чий добробут залежить від стабільної роботи промисловості і підприємств теплоенергетики, закладів бюджетної сфери та своєчасного отримання соціальних виплат», — вважає голова ОДА.
Ситуацію прокоментував депутат обласної ради, керівник депутатської групи «Рідна Чернігівщина» Олег Обушний.
- 2 грудня на засіданні президії обласної ради було прийняте звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем'єр-Міністра України дати відповідну оцінку подіям, які відбулись у м. Києві, та після об'єктивного розслідування притягнути до відповідальності осіб, які винні у порушенні конституційних прав громадян.
Особисто я вважаю недопустимим порушення прав громадян на мирні зібрання з боку правоохоронних органів. Подібні випадки не мають більше ніколи повторитися.
У той же час, неприйнятними є провокації та силові захоплення адміністративних будівель. Адже це може призвести до хаосу,
дестабілізації у країні та навіть силового протистояння. Що, у свою чергу, загрожуватиме цілісності країни.
Студенти, з якими вдалося поспілкуватися на тему євромайдану, налаштовані на мирний протест. Без прояву насилля і агресії.
Дмитро, студент 5-го залізничного училища.
- Я тільки за мирну акцію протесту, звичайно, бити людей - це зовсім неправильно. І зі сторони мітингарів не повинно бути насильницьких дій. Бити вікна чи щось палити я теж не буду, оскільки це - мирна акція.
Олександр, Максим та Сергій – студенти 2-го курсу кооперативного технікуму.
- Ми взагалі проти насилля, прийшли і мирно відстоюємо наші погляди на майбутнє. Бачили у новинах події, що відбувалися у столиці, вважаємо це дикістю. У відповідь ми не збираємося нічого трощити чи бити міліцію. Звичайно ж, є бажання, щоб все скоріше закінчилося і обов'язково мирним шляхом.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.