Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:35:33

Треба забезпечити спокій і повинен діяти закон, -

03.12.2013   11:03

наголосив під час термінового засідання Президії Чернігівської обласної ради голова фракції Партії регіонів в обласній раді Микола Стрілець.

Президія обласної ради була скликана 2 грудня за ініціативою фракції Партії регіонів та двох депутатських груп "За Чернігівщину" та "Рідна Чернігівщина".

Головною метою проведення засідання Президії облради було прийняття Звернення до керівництва держави, у якому депутати обласної ради засуджують дії правоохоронних органів щодо насильницького розгону мирного Євромайдану.

Голова обласної ради Анатолій Мельник поінформував членів президії про те, що в ніч з 29 на 30 листопада в місті Києві на Майдані Незалежності відбулися події, які привели до силового протистояння. І запропонував прийняти звернення до керівників держави.

Представники опозиції наполягали на скликанні сесії обласної ради для прийняття звернення. Голова депутатської фракції політичної партії ВО«Батьківщина» Олександр Кодола підкреслив: «Президія дуже маленький орган в порівнянні з ситуацією в країні». Але згідно з регламентом обласної ради, про який нагадав перший заступник голови облради Іван Коробка, президія має повноваження розглядати важливі питання в міжсесійний період та приймати відповідні рішення.

В результаті відбулася дискусія з представниками опозиційних партій. Голова фракції Партії регіонів в облраді Микола Стрілець закликав членів Президії не політизувати ситуацію і не брати на себе функції Верховної ради і Президента. Він підкреслив, що у даному випадку потрібно зробити все для того, щоб відбулося об’єктивне розслідування подій і відповідальність понесли ті, хто скоїв злочин.

В результаті обговорення проекту Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України, із врахуванням внесених депутатами пропозицій та зауважень, Президія обласної ради затвердила Звернення президії Чернігівської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та жителів області щодо силового протистояння у місті Києві на Майдані Незалежності.

А також Президія рекомендувала керівникам засобів масової інформації його оприлюднити, а голові обласної ради Мельнику А.І. передати дане рішення до керівництва держави, та районних і міських (міст обласного значення) рад Чернігівської області.

Анатолій Мельник запевнив журналістів, що підпише Звернення того ж дня.


До теми: Звернення президії Чернігівської обласної ради. ДОКУМЕНТ

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.