Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 19:49:28

Треба забезпечити спокій і повинен діяти закон, -

03.12.2013   11:03

наголосив під час термінового засідання Президії Чернігівської обласної ради голова фракції Партії регіонів в обласній раді Микола Стрілець.

Президія обласної ради була скликана 2 грудня за ініціативою фракції Партії регіонів та двох депутатських груп "За Чернігівщину" та "Рідна Чернігівщина".

Головною метою проведення засідання Президії облради було прийняття Звернення до керівництва держави, у якому депутати обласної ради засуджують дії правоохоронних органів щодо насильницького розгону мирного Євромайдану.

Голова обласної ради Анатолій Мельник поінформував членів президії про те, що в ніч з 29 на 30 листопада в місті Києві на Майдані Незалежності відбулися події, які привели до силового протистояння. І запропонував прийняти звернення до керівників держави.

Представники опозиції наполягали на скликанні сесії обласної ради для прийняття звернення. Голова депутатської фракції політичної партії ВО«Батьківщина» Олександр Кодола підкреслив: «Президія дуже маленький орган в порівнянні з ситуацією в країні». Але згідно з регламентом обласної ради, про який нагадав перший заступник голови облради Іван Коробка, президія має повноваження розглядати важливі питання в міжсесійний період та приймати відповідні рішення.

В результаті відбулася дискусія з представниками опозиційних партій. Голова фракції Партії регіонів в облраді Микола Стрілець закликав членів Президії не політизувати ситуацію і не брати на себе функції Верховної ради і Президента. Він підкреслив, що у даному випадку потрібно зробити все для того, щоб відбулося об’єктивне розслідування подій і відповідальність понесли ті, хто скоїв злочин.

В результаті обговорення проекту Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України, із врахуванням внесених депутатами пропозицій та зауважень, Президія обласної ради затвердила Звернення президії Чернігівської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та жителів області щодо силового протистояння у місті Києві на Майдані Незалежності.

А також Президія рекомендувала керівникам засобів масової інформації його оприлюднити, а голові обласної ради Мельнику А.І. передати дане рішення до керівництва держави, та районних і міських (міст обласного значення) рад Чернігівської області.

Анатолій Мельник запевнив журналістів, що підпише Звернення того ж дня.


До теми: Звернення президії Чернігівської обласної ради. ДОКУМЕНТ

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 628 нових випадки COVID-19

Виявлено 628 нових випадки COVID-19 17:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 листопада в області зафіксовано 628 нових випадків COVID-19.

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових 14:04

Відсьогодні, 27 листопада, порядок та безпеку учасників судового процесу в Деснянському районному суді міста Чернігова, одному з найбільших судів Чернігівської області, забезпечуватимуть співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.