Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 11:57:44

Треба забезпечити спокій і повинен діяти закон, -

03.12.2013   11:03

наголосив під час термінового засідання Президії Чернігівської обласної ради голова фракції Партії регіонів в обласній раді Микола Стрілець.

Президія обласної ради була скликана 2 грудня за ініціативою фракції Партії регіонів та двох депутатських груп "За Чернігівщину" та "Рідна Чернігівщина".

Головною метою проведення засідання Президії облради було прийняття Звернення до керівництва держави, у якому депутати обласної ради засуджують дії правоохоронних органів щодо насильницького розгону мирного Євромайдану.

Голова обласної ради Анатолій Мельник поінформував членів президії про те, що в ніч з 29 на 30 листопада в місті Києві на Майдані Незалежності відбулися події, які привели до силового протистояння. І запропонував прийняти звернення до керівників держави.

Представники опозиції наполягали на скликанні сесії обласної ради для прийняття звернення. Голова депутатської фракції політичної партії ВО«Батьківщина» Олександр Кодола підкреслив: «Президія дуже маленький орган в порівнянні з ситуацією в країні». Але згідно з регламентом обласної ради, про який нагадав перший заступник голови облради Іван Коробка, президія має повноваження розглядати важливі питання в міжсесійний період та приймати відповідні рішення.

В результаті відбулася дискусія з представниками опозиційних партій. Голова фракції Партії регіонів в облраді Микола Стрілець закликав членів Президії не політизувати ситуацію і не брати на себе функції Верховної ради і Президента. Він підкреслив, що у даному випадку потрібно зробити все для того, щоб відбулося об’єктивне розслідування подій і відповідальність понесли ті, хто скоїв злочин.

В результаті обговорення проекту Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України, із врахуванням внесених депутатами пропозицій та зауважень, Президія обласної ради затвердила Звернення президії Чернігівської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та жителів області щодо силового протистояння у місті Києві на Майдані Незалежності.

А також Президія рекомендувала керівникам засобів масової інформації його оприлюднити, а голові обласної ради Мельнику А.І. передати дане рішення до керівництва держави, та районних і міських (міст обласного значення) рад Чернігівської області.

Анатолій Мельник запевнив журналістів, що підпише Звернення того ж дня.


До теми: Звернення президії Чернігівської обласної ради. ДОКУМЕНТ

Останні новини Чернігівщини

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.