Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 11:47:37

Чернігів готується до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

03.12.2013   09:48

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, де у квітні 1986 року сталася ядерна катастрофа, яка сколихнула увесь світ.

В Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова пройшло засідання організаційного комітету з питань підготовки і проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Начальник управління культури міської ради Олег Васюта повідомив, що цього року вшанування відбудеться 13 грудня об 11 годині на Алеї Героїв біля пам’ятного знаку Героям Чорнобиля, де керівництво області та міста, представники громадськості покладуть квіти, вклоняться пам’яті ліквідаторів, вшанують їх Хвилиною Мовчання. А о 12 годині в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбудеться тематична програма з нагоди вшанування чорнобильців.

Станіслав Віхров наголосив, що потрібно не тільки в цей день, а завжди пам’ятати та цінувати подвиг людей, які не шкодуючи власного життя та здоров’я, ліквідували наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції та врятували планету від світової екологічної катастрофи.
 

Останні новини Чернігівщини

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини