Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 21:18:37

35-а сесія міської ради розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу

29.11.2013   16:42

Після затвердження порядку денного 35-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання, яка відбулась 29 листопада, міський голова Олександр Соколов повідомив про дострокове припинення депутатських повноважень Віктора Миколайовича Бережного у зв'язку з призначенням його на посаду заступника міського голови, не сумісну з виконанням депутатських повноважень, та включенням його до складу виконавчого комітету міської ради.

Депутати міської ради заслухали відповідну інформацію Чернігівської міської виборчої комісії Чернігівської області, яку зачитала член комісії Галина Щербина, щодо визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати Чернігівської міської ради у виборчому списку міської організації політичної партії "Громадянська солідарність" та реєстрацію депутатом Чернігівської міської ради 6 скликання по багатомандатному виборчому округу Должикової Ірини Олександрівни, повноваження якої як депутата почались з моменту оголошення рішення комісії.

Міська рада затвердила проект рішення про виконання міського бюджету за 9 місяців 2013 року. З основними показниками виконання міського бюджету та внесенням запропонованих змін і доповнень на 2013 рік ознайомив присутніх заступник міського голови-начальник фінансового управління Віктор Бистров.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до Президента України В. Ф. Януковича, Голови Верховної Ради України В. В.  Рибака та Прем'єр-міністра України М. Я.Азарова щодо затримки проходження платежів через рахунки Державної казначейської служби.

У зверненні йдеться про те, що через незадовільне фінансування ускладнено виконання органами виконавчої влади та місцевого самоврядування власних та делегованих їм державою повноважень, оскільки дестабілізує роботу бюджетних установ охорони здоров'я, соціального захисту, освіти, культури та ін. Зростають також борги установ соціальної сфери перед тепло- та енергопостачальними підприємствами. Зважаючи на це, депутати просять терміново вирішити питання здійснення Державною казначейською службою платежів бюджетних установ міста відповідно до платіжних доручень у межах строків, визначених чинним законодавством.

Міська рада також схвалила Програму надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Чернігова на 2014-2018 роки, розробником якої є відділ звернень громадян та соціальних питань міської ради. Програма має на меті створення сприятливих умов для реабілітації та соціального захисту мешканців міста, які цього потребують, а також, матеріальна підтримка мешканців, які потрапили у скрутні життєві обставини.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини