Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 07:49:56

Микола Стрілець: Роботу депутатського корпусу необхідно активізувати

28.11.2013   10:32

Голова депутатської фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді Микола Стрілець на засіданні фракції, яке відбулося 26 листопада, наголосив, що необхідно виконувати рішення розширеного засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів.

Засідання фракції розпочалося із розгляду одного із головних питаннь “Про стан та основні напрямки підвищення взаємодії партійних організацій і депутатів членів фракцій Партії регіонів у радах усіх рівнів”.

- Стан справ засвідчує про необхідність активізації роботи депутатського корпусу, зокрема депутатів нашої фракції, - підкреслив Микола Іванович.

На виконання рішення Ради переглянуто та вдосконалено закріплення депутатів фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді за територіями, що відповідають виборчим округам. Микола Стрілець нагадав присутнім, що основним завданням для депутата є робота в округах, а також підвищення ефективності роботи районних, міських партійних організацій на місцях.

Голова депутатської фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді наголосив, що потрібно визначити у районних та міських партійних організаціях відповідальних осіб за координацію роботи фракцій у радах усіх рівнів та налагодження чіткої вертикалі їх взаємодії. На засіданні також було підкреслено, що розпочалася робота по створенню Ради керівників фракцій Партії регіонів у радах усіх рівнів.

- Однією із ключових форм роботи депутата обласної ради має стати його персональна участь у заходах, які проводяться з нагоди відзначення свят та подій на державному рівні, – зазначив у своєму виступі Микола Стрілець. Він додав, що особлива увага при цьому повинна приділятись заходам із вшанування окремих категорій громадян, насамперед інвалідів, дітей, малозабезпечених.

Микола Іванович нагадав, що тільки у грудні відзначаються Міжнародний день інвалідів, День благодійництва, День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та День Святого Миколая.

Голова фракції закликав депутатів приділити особливу увагу Дню Святого Миколая, щоб в цей день депутати привітали малечу в округах та не забули про малозабезпечені та багатодітні сім’ї, які потребують допомоги.

- Завдання, які стоять перед нами, не прості, - підкреслив голова депутатської фракції Партії регіонів в Чернігівській облраді, і додав, - системна, професійна, ефективна, злагоджена робота членів Партії регіонів, а в першу чергу, депутатів нашої фракції, та персональна відповідальність кожного із нас забезпечить їх виконання.

Останні новини Чернігівщини

Під час пожежі житлового будинку загинув 82-річний чоловік

Під час пожежі житлового будинку загинув 82-річний чоловік 07:45

13 квітня о 10:00 до Служби порятунку "101" у смт Козелець надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у селі Волевачі Остерської територіальної громади.

15 квітня - День працівників кримінального розшуку України

15 квітня - День працівників кримінального розшуку України 07:32

Знамениті детективи, наприклад, Алан Пінкертон, з рідного міста Глазго переїхав до Америки, де 4 роки пропрацював шерифом у своєму окрузі. Потім кинув державну службу і відкрив приватне детективне агентство.

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.