Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 12:49:06

Влада Чернігова готова підтримувати ОСББ

16.12.2011   08:13

Про ефективне вирішення проблем, що стоять на шляху створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Чернігові, йшлося сьогодні в міській раді на засіданні комісії з питань розвитку об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Коротку характеристику стану справ у цьому напрямку дав заступник міського голови Микола Сенькович. Він наголосив, що пріоритетною формою організації обслуговування житла буде передача його на утримання безпосередньо населенню шляхом створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). На сьогодні у Чернігові зареєстровано 29 таких об’єднань.

М. Сенькович зауважив, що з метою поглиблення демонополізації та подальшої реалізації конкурентної політики на території міста створені або реорганізовані і функціонують підприємства різних форм власності, що надають житлово-комунальні послуги. Так, діє підприємство колективної форми власності (об’єднання житлово-будівельних кооперативів), що обслуговує 127 кооперативних будинків. 45 будинків утримують три приватні підприємства (ПП “Техкомсервіс”, ТОВ “Габріель”, ПП “Мрія-сервіс”). Також діють два підприємства, що обслуговують близько 30 відомчих житлових будинків.

Учасники засідання обговорили цілий ряд технічних питань, які виникають перед об’єднаннями співвласників, та шляхи їх вирішення. Це, зокрема, питання механізму передачі земельних ділянок в оренду співвласникам, розробки типової угоди про участь міста в організації та фінансуванні першого після передачі будинку капітального ремонту, в заміні та модернізації ліфтів у будинках, впровадження енергозберігаючих технологій та інші.

Для прискорення процесу створення ОСББ та для підтримки уже діючих об’єднань прийнято рішення утворити постійно діючі консультативні центри. Тут мають працювати досвідчені спеціалісти, які надаватимуть необхідну методичну та практичну допомогу.

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.