Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 00:31:24

Регіонали Чернігівщини повністю підтримують виважені дії Уряду та Президента України Віктора Януковича. ДОКУМЕНТ

27.11.2013   11:53

27 листопада відбулося спільне засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді за участю народного депутата України Михайла Чечетова.

Головним було питання евроінтеграції. Підкреслювалося, що саме за активної підтримки Партії регіонів євроінтеграційна політика України вперше за роки незалежності набула необхідної динаміки та реального прагматичного змісту. За дуже короткий відрізок часу вдалося наблизити Украину до Європи, пройти шлях, який інші політичні сили навіть й не могли розпочати.

Як підкреслив у своєму виступі Михайло Чечетов, головним орієнтиром євроінтеграційного процесу є створення оптимальних зовнішньополітичних умов для подальшої модернізації всіх сфер суспільного життя, підвищення конкурентоздатності вітчизняної економіки, стандартів життя громадян України. Народний депутат України у своєму виступі наголосив, що саме інтереси українського суспільства вимагають збалансованого, виваженого підходу до процесу євроінтеграції, всебічного аналізу досягнутих і перспективних домовленостей та угод.

Голова обласної організації Партії регіонів Володимир Хоменко акцентував увагу присутніх на тому, що Президент України і його політична сила несе відповідальність за щоденне життя наших людей сьогодні. "Європейський вектор і шлях у Європу починається не з майданів. А з утримання власного оселі, повазі один до одного та до чинного законодавства," - наголосив Володимир Миколайович.

Присутні одноголосно підтримали Резолюцію спільного засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів в Чернігівський обласній раді по підтримці виважених дій Уряду та Президента України Віктора Януковича.

РЕЗОЛЮЦІЯ
спільного засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів в Чернігівський обласній раді

Україна проголосила євроінтеграцію пріоритетним напрямком своєї політики.
Завдяки Президенту та Уряду євроінтеграційна політика України вперше за роки незалежності набула необхідної динаміки та реального прагматичного змісту. За дуже короткий відрізок часу вдалося наблизити Україну до Європи, пройти шлях, який інші політичні сили навіть не могли розпочати.
На цьому шляху єдиним пріоритетом є захист національних інтересів, інтересів суспільства та кожного громадянина.
Інтереси українського суспільства вимагають від нас збалансованого, виваженого підходу до процесу прийняття рішень, всебічного аналізу досягнутих і перспективних домовленостей та угод.
Ми розуміємо нашу спільну відповідальність перед українським народом за результативність і ефективність нашої політики.
Виходячи з цього, ми заявляємо про повну підтримку виважених дій Уряду та Президента України Віктора Януковича.
Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями,  а в основі розвитку економіки - сучасні європейські стандарти та високий рівень життя людей. Це завдання має об'єднувати і консолідувати всіх заради побудови квітучої, заможної України.

Чернігів, 27 листопада 2013 року

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району 18:31

Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу 18:24

В обласній державній адміністрації продовжують шукати способи вирішення проблем із довкіллям Чернігівщини.

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл "Чернігів і чернігівці в житті та науковій спадщині Сергія Єфремова…" 18:16

21 жовтня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка зібралися дослідники та шанувальники наукової діяльності та громадсько-політичного життя історика літератури, академіка УАН і віце–президента ВУАН, автора унікальної праці "Історія українського письменства", безлічі наукових та публіцистичних книг та статей Сергія Єфремова.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 жовтня в області зафіксовано 831 новий випадок COVID-19.

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів 18:00

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили «діяльність» посадових осіб одного із лісгоспів, які організували схему реалізації необлікованої деревини підприємцям для подальшого експорту.