Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 жовтня, 00:09:20

Виконавча служба намагалась припинити мітинг у Чернігові. ВІДЕО

27.11.2013   09:03Агенцiя

Виконавча служба намагалася припинити мітинг присвячений євроінтеграції на 20-ій хвилині після його початку (18:20) у центральному сквері Попудренка в Чернігові.

Після кількох виступів у мегафон активісти чернігівського євро майдану привезли і завели електродвигун для живлення пульту і радіоапаратури. Одразу з’явилися два представники судової виконавчої служби, які намагалися зачитати рішення суду.

Учасники акції обступили виступаючих виконавців і почали скандувати «Гань-ба!», щоб їх не було чути.

Після читання рішення суду, виконавці вийшли із кола, а виступаюча Олена Варнакова  (15 хвилина відео) сказала:

-У рішенні суду ніде не йдеться про сквер Попудренка, а тільки про проспект Миру. Так от повідомляю державній виконавчій службі, що вони «умикнули» апаратуру і за це вони ще відповідатимуть. Ще їм повідомляю, що на проспекті Миру, 1 знаходиться намет, який державна виконавча служба не може прибрати восьмий рік. Якщо наша виконавча служба заважатиме нам проводити курс нашого Президента на євроінтеграцію, то ми поставимо наметове містечко на проспекті Миру, 1.

Іще багато цікавого було на цьому мітингу, на який було одержано офіційний дозвіл, який продемонстрував Володимир Ступак.

Завтра, у середу,  27 листопада, прихильники євроінтеграції зберуться о 10:00 біля обласної ради, а потім увечері, о 18:00 як завжди у сквері Попудренка.

Високий Вал

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень 20:01

На черговому засіданні виконавчого комітету Прилуцькій стоматологічній поліклініці погодилися виділити із бюджету 300 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 жовтня в області зафіксовано 702 нових випадки COVID-19. Зокрема 308 — у Чернігівському районі (в тому числі 160 — у Чернігові), 143 — у Прилуцькому, 101 — у Корюківському, 81 — у Новгород-Сіверському, 69 — у Ніжинському. 95 захворілих госпіталізовані.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури 19:27

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівщині триває осінній призов 19:27

Черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань розпочався у жовтні цього року. Чернігівщина до кінця грудня має виконати план — 467 осіб. Завершити відправку призовників необхідно за два місяці.