Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 11:24:56

Виконавча служба намагалась припинити мітинг у Чернігові. ВІДЕО

27.11.2013   09:03Агенцiя

Виконавча служба намагалася припинити мітинг присвячений євроінтеграції на 20-ій хвилині після його початку (18:20) у центральному сквері Попудренка в Чернігові.

Після кількох виступів у мегафон активісти чернігівського євро майдану привезли і завели електродвигун для живлення пульту і радіоапаратури. Одразу з’явилися два представники судової виконавчої служби, які намагалися зачитати рішення суду.

Учасники акції обступили виступаючих виконавців і почали скандувати «Гань-ба!», щоб їх не було чути.

Після читання рішення суду, виконавці вийшли із кола, а виступаюча Олена Варнакова  (15 хвилина відео) сказала:

-У рішенні суду ніде не йдеться про сквер Попудренка, а тільки про проспект Миру. Так от повідомляю державній виконавчій службі, що вони «умикнули» апаратуру і за це вони ще відповідатимуть. Ще їм повідомляю, що на проспекті Миру, 1 знаходиться намет, який державна виконавча служба не може прибрати восьмий рік. Якщо наша виконавча служба заважатиме нам проводити курс нашого Президента на євроінтеграцію, то ми поставимо наметове містечко на проспекті Миру, 1.

Іще багато цікавого було на цьому мітингу, на який було одержано офіційний дозвіл, який продемонстрував Володимир Ступак.

Завтра, у середу,  27 листопада, прихильники євроінтеграції зберуться о 10:00 біля обласної ради, а потім увечері, о 18:00 як завжди у сквері Попудренка.

Високий Вал

Останні новини Чернігівщини

Прозора організація залізничних перевезень – суттєво знизить витрати зерновиробників

Прозора організація залізничних перевезень – суттєво знизить витрати зерновиробників 09:01

Голова обласної держадміністрації Андрій Прокопенко разом із першим заступником голови ОДА Віталієм Загайним провели зустріч із підприємцем Віктором Кияновським та членом логістичного комітету Європейської Бізнес Асоціації Юрієм Щукліним.

Піхотинці вчилися штурмувати будівлі

Піхотинці вчилися штурмувати будівлі 08:45

Військовослужбовці 72 окремої механізованої бригади в рамках програми бойової підготовки вчилися вести бойові дії в урбанізованій місцевості, зокрема це бій в населеному пункті, штурм будівель тощо.

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон 08:24

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» спільною прикордонно-митною оглядовою групою у мікроавтобусі «FORD», під обшивкою передніх дверцят, виявлено 420 пачок цигарок без акцизних марок білоруського виробництва.

Чернігівщина розпочала жнива

Чернігівщина розпочала жнива 08:14

В поле вийшов перший комбайн на збирання озимої пшениці.