Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 03:49:23

У Чернігові пройшов свій невеличкий "Євромайдан". ФОТО

23.11.2013   13:15

22 листопада, чернігівці зібратися біля облдержадміністрації щоб висловити свій протест проти рішення уряд України призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС.

  • У Чернігові пройшов свій невеличкий
  • У Чернігові пройшов свій невеличкий
  • У Чернігові пройшов свій невеличкий
  • У Чернігові пройшов свій невеличкий
  • У Чернігові пройшов свій невеличкий
  • У Чернігові пройшов свій невеличкий
  • У Чернігові пройшов свій невеличкий
  • У Чернігові пройшов свій невеличкий
  • У Чернігові пройшов свій невеличкий

До участі в акції приєдналися близько ста чернігівців, не зважаючи на сильну зливу. Організатори спочатку називали чисельність учасників 150, а потім і 200 чоловік.

Акція проходила без партійної символіки – тільки прапори Євросоюзу та державні.

Виступаючі на мітингу керівники цих організацій: Ігор Андрійченко, Володимир Ступак, Олександр Кодола, Володимир Поліщук, Василь Чепурний та інші висловили обурення рішенням Уряду України, прийняте 21 листопада 2013 року, про призупинення підготовки до укладання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Вони вимагали від влади продовження стратегічного курсу на євроінтеграцію України.

У заяві мітингу, яку зачитав народний депутат 4-го скликання, голова обласного Руху Володимир Ступак, висунуто такі вимоги:
до Верховної Ради України:
– прийняти до 26 листопада 2013 року всі необхідні закони для підписання Асоціації України з ЄС.
до Президента України:
– скасувати рішення Уряду “Про призупинення процесу підготовки до
укладання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом”;
– відправити у відставку Уряд Миколи Азарова;
– підписати Договір про Асоціацію України та ЄС на Вільнюському саміті.

На мітингу було оголошено, що наступна акція на підтримку євроінтеграції запланована в Чернігові на 24 листопада о 12 годині, в міському парку Попудренка.

Але сьогодні у організаторів були вже інші плани. Організацій комітет чернігівських із громадських активістів та опозиційних політичних сил ухвалив рішення про початок в Чернігові безстрокової акції на підтримку євроінтеграції України. Організаторам потрібні волонтери в розгортанні майдану. 
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини ДТП з травмованими в Корюківському районі 19:48

Сьогодні, близько 8-ї ранку, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч неподалік села Дягова сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали люди.

 Потужні гучномовці та можливість роботи у разі відсутності електропостачання: у Чернігові з’явиться модернізована система оповіщення населення

Потужні гучномовці та можливість роботи у разі відсутності електропостачання: у Чернігові з’явиться модернізована система оповіщення населення 18:44

Про це розповів директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА Сергій Болдирев під час брифінгу в медіацентрі ОВА.

Future Perfect – національна програма з популяризації англійської мови в Україні 15:33

Програма передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Перші з них — платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova.

Компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно громадянина не оподатковується

Компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно громадянина не оподатковується 14:42

Не оподатковується дохід громадянина, отриманий як компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно відповідно до Закону № 2923-IX «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» (далі – Закон № 2923).

«Кроки до допомоги»: чернігівські поліцейські долучилися до акції з протидії домашньому насильству 11:04

В рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» поліцейські Чернігівського райуправління проводять інформаційно-профілактичні заходи з містянами. Вони мають на меті підвищити рівень обізнаності чернігівців з алгоритмами захисту від домашнього насильства.