Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 17:38:36

Володимир Хоменко провів прийом громадян з особистих питань

21.11.2013   17:38

21 листопада голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів черговий прийом громадян з особистих питань.

До очільника області звернулося 6 чоловік з Ніжина, Сосницького району, Варви та Чернігова.

Питання, порушені у зверненнях, стосувалися, зокрема, вирішення земельних та житлових питань, захисту прав споживачів, а також питання встановлення статусу постраждалого від аварії на ЧАЕС.

Розглянувши звернення, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко дав доручення відповідним службам ретельно розібратися з проблемними питаннями та вишукати можливості їх вирішення в межах чинного законодавства.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.