Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 14:25:50

У центрі Чернігова близько 100 громадських активістів провели акцію на підтримку європейського вибору України.

15.11.2013   08:10Агенцiя

Учасники тримали прапори України та Європейського Союзу. Також на Красній площі Чернігова було розгорнуто полотнище стилізованого прапора Європейського Союзу площею 24 квадратних метра (в центрі кола із зірок на полотнищі був зображений тризуб).

На мітингу оратори з Чернігова та представники районів області говорили про європейський вибір українців та необхідності проведення всенародного референдуму щодо зовнішньополітичного вибору країни, "щоб політики не могли спекулювати вибором громадян".

Організатором акції виступили представники громадського руху "Євронаступ".

Лідер руху Сергій Бондарчук пояснив, що представники "Євронаступу" збирають підписи для проведення всенародного референдуму.

"Спочатку планували зібрані підписи повезти до Вільнюса і продемонструвати європейським політикам, що українці підтримують євроінтеграцію. Але тепер розуміємо - підписи потрібні в Україні, щоб змусити політиків звернути увагу на думку громадян. 22 листопада передамо зібрані підписи до Адміністрації президента України", - сказав він.

Бондарчук відзначив важливість проведення таких акцій, оскільки "громадяни мають показувати, що хочуть бути частиною Європейського Союзу".

На Красній площі було встановлено кілька наметів для збору підписів за європейський вибір України.

Раніше опозиція закликала українців вийти на акцію в підтримку підписання Асоціації з Європейським Союзом.

Останні новини Чернігівщини

 Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень

Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень 13:24

Протягом минулого тижня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області виявили у суб’єктів господарювання понад 100 порушень санітарного законодавства.

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини 13:18

27 листопада в Ічнянській об’єднаній міській громаді Прилуцького району Чернігівської області в лісі за хутором Кікали, біля села Хаєнки, на місці, де похована родина Кондрацьких, відбулося вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну?

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну? 13:11

Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку активно пропонується у багатьох кафе та ресторанах і є легкодоступним. Ароматний кальян активно рекламується як безпечний спосіб розслабитись та приємно провести час. Але уявлення про те, що він не приносить шкоди здоров’ю – хибне.

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст 13:05

У 2021 році ремонтується одразу три аварійні мости на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки. У с. Велика Загорівка роботи практично завершені. У селі Івангород роботи ще тривають. У селі Ольшана міст закрито для проведення аварійних робіт з листопада 2021 року.