Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 06:29:24

Правом на податкову знижку скористалися 1876 громадян Чернігова

14.11.2013   11:27

Як повідомили у відділі адміністрування податку на доходи фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області вже 1876 громадян скористалися своїм правом на нарахування податкової знижки.

Загальна  сума коштів, які надійшли на рахунки  громадян у 2013 році склала 2087,8 тис. гривень.

Нагадуємо, що відповідно до положень Податкового кодексу України податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання – це документально підтверджена сума витрат платника податку у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного у вигляді заробітної плати.

Платник, який бажає у 2013 р. скористатися правом на податкову знижку за підсумками звітного 2012 р., повинен до 31 грудня 2013 р. подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, де зазначити суму свого загального річного оподатковуваного доходу, підстави, суми та підтверджуючі документи щодо податкової знижки до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації.

Отримати  податкову знижку за результатами минулого року можуть лише ті громадяни, які  отримували заробітну плату та мали наступні витрати: сплачували  за навчання у вищих навчальних закладах, відсотки за іпотечним кредитом, вносили страхові внески недержавним установам та банкам тощо.

Звертаємо увагу на те, що у довідці від  працедавця має бути відображено суму нарахованої заробітної плати, суму утриманого із такої заробітної плати єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб, а також суму податкової соціальної пільги, на яку впродовж року було зменшено заробітну плату.

Якщо платник  податку не скористався правом  на нарахування податкової знижки за результатами звітного податкового року, то на наступні роки таке право не переноситься.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 217 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 217 нових випадків COVID-19 21:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 вересня в області зафіксовано 217 нових випадків COVID-19.

У дитсадках Прилук встановлюватимуть контейнери для роздільного збору сміття 14:34

У Прилуках місцеві активісти спільноти "10 гривень Прилуки" оголосили про старт нового проекту - придбання контейнерів для роздільного сміття для дитячих садочків. Долучитися можуть всі охочі, а зокрема екологічно-свідомі дитячі садочки міста.

На кордоні з Білоруссю чоловік втратив вантажівку через контрабандні цигарки 14:30

Учора, 23 вересня, наш 26-річний співвітчизник, прямуючи на в’їзд із Білорусі через пункт пропуску «Нові Яриловичі», втратив вантажний автомобіль «Рено».

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб 14:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 24 вересня в області щеплено першою та другою дозою 317 604 людини.

Родина Закружних, Аніщенко та Кукса стали переможцями обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» 14:19

Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» 18 вересня 2021 року провів обласні змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».