Нову систему спілкування з представниками громадськості в регіонах запровадило Міністерство доходів і зборів
«Нині Україна рухається виключно в трендах Євросоюзу щодо адміністрування податків та митної сфери», - зазначив під час засідання Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів за участі громадських рад при головних управліннях у регіонах Міністр Олександр Клименко.

Таке спілкування вперше пройшло у форматі відеоселектору. Олександр Клименко наголосив, що останнім часом вдалося створити сучасні закони, які відповідають усім необхідним нормам. Знаковою подією, що відбулася цього року, є прийняття документу про трансфертне ціноутворення. І в цьому неабияка заслуга, на думку очільника відомства, саме громадськості, яка приймала активну участь у розробці документа.
Міністр Олександр Клименко та учасники загальноукраїнського зібрання дійшли домовленості щодо подальшої співпраці у напрацюванні механізмів для вирішення проблем, що виникають у процесі адміністрування податків та зборів. Зокрема, у визначенні митної вартості громадськість підтримала ініціативу Міністра щодо варіантів перенесення процедури визначення митної вартості на етап пост-аудиту, але з підвищенням рівня відповідальності для брокерів та суб’єктів ЗЕД. Також позитивно оцінені і плани Міністерства щодо подальшої автоматизації усіх процесів на митниці.
Під час засідання Громадської ради обговорено пріоритети роботи Міністерства, викладені у п’ятирічній стратегії, актуальні питання податкової політики, зокрема, перспективи запровадження загального декларування доходів. За словами Олександра Клименка, запровадження цієї реформи дозволить створити компенсаційні механізми для зниження податкового навантаження на фонд оплати праці.
«Ми розуміємо всю важливість цієї ініціативи і те, що вона стосуватиметься кожного громадянина. Тому на обговорення буде винесено відразу декілька моделей загального декларування, які були розроблені разом з нашими партнерами на основі найкращого світового досвіду. Після цього очікуємо від бізнесу пропозицій та зауважень, щоб ми могли разом обрати найбільш прийнятну для України модель», - сказав Олександр Клименко.
Представники громадськості відзначили важливість діалогу Міністерства з регіонами через відеоселектор та запропонували продовжити таку практику проведення засідань громадських рад.
По завершенню відеоселетора відбулося засідання громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області, де обговорені найактуальніші питання регіонального рівня. До порядку денного були включені питання новацій у законодавстві щодо трансфертного ціноутворення, змін стосовно податку на нерухомість, обговорення проекту внесення змін до порядку акредитації центру сертифікації ключів тощо.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліція задокументувала спробу нетверезого водія надати неправомірну вигоду поліцейським 08:28
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 41-річного водія мопеда «Honda», який керував транспортом у нетверезому стані. За відмову від складання адміністративних матеріалів правопорушник пропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 300 доларів США.
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.