Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 09:44:54

“Шейк” від Глаби – народному депутату Аверченку

11.11.2013   18:24Агенцiя

Круглий стіл для молоді про переваги євроінтеграції, організований осередком партії “УДАР”, значно оживився завдяки неочкуваному “візиту” місцевого діяча Андрія Глаби, який назвався керівником громадської організації “За Чернігів”. З ним були четверо дуже молодих людей – явно раннього студентського віку, якщо не шкільного.

Незвані гості стали розставляти на столах слабоалкогольний напій “Шейк”, який виробляє підприємство у Жашкові на Черкащині і до якого, за словами Андрія Глаби, причетний Віталій Кличко. Щоправда, присутня на заході студентка – жашківчанка заперечила. Мовляв, кому вже тільки не прписували те підприємство…

Юні гості тримали плакати “Кличко споює молодь”, “Алко УДАР” тощо. При спробі присутніх ударівців з’ясувати їх вік, – пішли, виконавши поставлену задачу.

“В Чернігівській області Кличко – це я!”, – заявив непроханим гостям народний депутат від “УДАРУ” Сергій Аверченко і розповів, що він не п’є і не палить і так виховує своїх чотирьох дітей.

Мета круглого столу “Україна в ЄС – переваги для молоді” – висвітлення актуальних питань розвитку співпраці України та Європейського Союзу, з’ясування ролі молодіжної громадської діяльності та політики для розвитку держави, виявлення перспектив для української молоді після можливого вступу України до ЄС.

Ведучим був депутат міської ради від “УДАРу” Станіслав Драгель, а в обговоренні теми, крім студентів, виступали політологи Валентин Лутченко та Олександр Рись, журналісти Олег Головатенко і Василь Чепурний.

Народний депутат Сергій Аверченко наголошував на перспективах євроінтеграції, визнавши, що зараз тільки звільнення Юлії Тимошенко вирішує підписання угоди про асоційоване членство: “Європейці пішли на принцип”.


http://siver.com.ua/news/shejk_vid_glabi_narodnomu_deputatu_averchenku/2013-11-11-13363

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини