Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 15:39:17

Відновлено випуск газети "Голос Батьківщини"

06.11.2013   11:03Агенцiя

Чернігівська обласна організація ВО «Батьківщина» відновлює випуск власного друкованого видання.

Газета "Голос Батьківщини" від 31.10.2013 року вийшла тиражем 70000 примірників і буде розповсюджуватися по всім районам області. Отримати газету можна в офісах районних та міських організацій партії «Батьківщина», партійних наметах, а також через голів первинних партійних організацій. Газету заплановано випускати щомісячно.

За словами голови Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександра Кодоли, сьогодні є нагальна потреба в тому, щоб мешканці Чернігівщини мали можливість володіти реальною політичною і економічною ситуацією, яка існує в країні. Тому було прийнято рішення відновити випуск газети «Голос Батьківщини».

Читачі мають можливість надсилати листи в редакцію зі своїми запитаннями і пропозиціями, повідомляти про проблеми територіальних громад та несправедливість влади. Електронна скринька редакції: golosbat@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.