Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 20:32:27

Відбулося засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів

02.11.2013   13:35

На порядку денному – розбудова "депутатської піраміди", активізація молодіжного партійного руху і підготовка до виборів.

Головними питаннями, які 2 листопада розглянула Рада Чернігівської обласної організації Партії регіонів, були стан та основні напрямки підвищення взаємодії партійних організацій і депутатів членів фракцій Партії регіонів у радах всіх рівнів, стан співпраці Чернігівської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» з обласною організацією Партії регіонів, організаційні питання тощо.

В ході засідання було прийнято рішення посилити роботу у напрямку взаємодії з депутатським корпусом Партії регіонів рад різних рівнів та вважати основним завданням місцевих організацій Партії регіонів підготовку до виборчої кампанії 2015 року. Також зроблено акцент на необхідності збільшення депутатських фракцій Партії регіонів за рахунок позапартійних депутатів і депутатів від інших політичних сил, які не входять до складу інших фракцій.

Прийнято рішення регулярно заслуховувати звіти керівників депутатських фракцій, окремих депутатів сільських, селищних голів, міських голів, обраних від Партії регіонів про їх роботу із забезпечення реалізації передвиборної програми Почесного Лідера Партії регіонів Віктора Януковича "Україна для людей", реформ, започаткованих Президентом та Урядом України, передвиборних програм партійних організацій та власних передвиборних програм.

Стало відомо, що планується перерозподіл депутатів – членів фракції Партії регіонів обласної, міських та районних рад за відповідними територіями та населеними пунктами, а також проведення ретельного аналізу діяльності організацій. Крім того, розпочато процес формування списків кандидатів у депутати всіх рівнів.

Також заступником голови Чернігівської обласної організації Партії регіонів одноголосно було обрано керівника фракції Партії регіонів в чернігівський обласній раді Стрільця Миколу Івановича.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини