Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 09:36:25

Відбулося засідання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

02.11.2013   07:55

1 листопада відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, яке провів її голова, перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець.

В її роботі також взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

Згідно з порядком денним депутати розглянули питання щодо встановлення розміру орендної плати Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації за оренду автомобіля “Волга”, зменшеного розміру орендної плати публічному акціонерному товариству “Базис” за оренду приміщень, розташованих в будівлі комунальної власності області по вулиці Шевченка, зменшеного розміру орендної плати Чернігівському обласному об’єднанню Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т.Шевченка за оренду приміщень, розташованих по вулиці Воровського.

В тому числі народні обранці підтримали питання про надання дозволу комунальним лікувально-профілактичним закладам “Чернігівська обласна лікарня”, “Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка” на списання з балансу основних засобів (медичне обладнання, автомобілів), про надання дозволу комунальному закладу “Левонківська психіатрична лікарня” на списання з балансу основного засобу – колишнього житлового будинку та інші.

Обговоривши порядок денний, депутати прийняли відповідні рекомендації, які в подальшому будуть розглядатися на сесії обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.