Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 14:27:44

Ветеранам війни – належну допомогу і підтримку

01.11.2013   08:57

Про те, як виконуються в Чернігові укази та доручення Президента України В. Януковича щодо забезпечення розв'язання соціальних, медичних, матеріальних та інших питань ветеранів Великої Вітчизняної війни йшлося сьогодні під час зустрічі секретаря міської ради Олега Шеремета з головними лікарями міських лікарень.

«У рамках виконання в місті завдань Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни ми повинні чітко з’ясувати, де маємо системну роботу, позитивні напрацювання, а до чого ще слід докласти зусиль», - звернувся О. Шеремет до учасників обговорення.

Він уточнив, що під наглядом лікарів поліклінічних відділень міських лікарень Чернігівської міської ради знаходиться 9746 ветеранів війни, у тому числі: 2064 інваліди війни, 1418 учасників бойових дій, 5129 учасників війни, 1135 осіб, прирівняних за пільгами.

За даними начальника управління охорони здоров’я міської ради Юрія Бойка, для надання стаціонарної допомоги ветеранам війни в міських лікарнях функціонують 36 комфортабельних палат на 97 ліжок. Станом на 1 жовтня 2013 року отримали стаціонарне лікування 1887 інвалідів та ветеранів війни, з них: 1362 ветерана – на базі стаціонарних відділень міських лікарень, 456 ветеранів – в обласному госпіталі для інвалідів та ветеранів війни та 69 ветеранів у реабілітаційному центрі в смт. Циблі. Крім того, 601 ветеран отримав санаторно-курортне лікування (у 2012 р.  –  360 ветеранів).

Щорічно згідно з графіками проводяться профілактичні огляди ветеранів війни лікарями-спеціалістами. Після медичних оглядів призначається лікування та складаються плани оздоровчих заходів. Комплексні медогляди інвалідів та ветеранів війни проводяться за участю вузьких спеціалістів щорічно. У разі потреби інваліди війни оглядаються бригадою спеціалістів вдома.

Станом на 1 жовтня 2013 року комплексними профілактичними оглядами охоплено 9461 ветеран війни, що складає 97,1%. Для забезпечення ветеранів війни ліками за пільговими рецептами виділяються кошти з місцевого бюджету. Протягом 9 місяців поточного року використано на зазначені потреби майже 405 тис. грн. проти 419 тис. грн. за аналогічний період минулого року. Здійснено безкоштовно зубопротезування 127 ветеранам війни на суму 125 тис. грн.

Забезпечення ветеранів війни апаратами для слухопротезування здійснюється лікарем-сурдологом обласної лікарні. Так, протягом поточного року за рахунок державних коштів 18 ветеранів війни забезпечені слуховими апаратами.

Робота щодо медичного обслуговування ветеранів війни ведеться сумісно з працівниками територіальних центрів соціального обслуговування непрацюючих громадян похилого віку. Усі впроваджені в міських лікарнях сучасні методи діагностики, профілактики і лікування захворювань застосовуються під час лікування ветеранів війни. В міській лікарні № 2 веде прийом лікар-геронтолог.

За інформацією начальника відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради Сергія Кухаренка, найчастіше в зверненнях, які надходять від ветеранів війни, піднімаються питання щодо забезпечення їх медикаментами на пільгових умовах, а також надання матеріальної допомоги.

Було акцентовано увагу, що питання соціального захисту ветеранів війни, забезпечення належного рівня їх життя перебуває на постійному контролі Президента України Віктора Януковича.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ