Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 08:34:56

"Батьківщина" пікетувала Держказначейство у всіх районах Чернігівської області

30.10.2013   15:57Агенцiя

Державне казначейство затримує сплату рахунків на суму вже понад 280 млн. грн. у Чернігівській області. З вимогою віддати гроші громаді, представники ВО «Батьківщина» провели мітинги-пікети по всім районам Чернігівської області.

У зв’язку з непрофесійними діями уряду України протягом останніх місяців в Україні склалася критична ситуація з проходженням бюджетних коштів по казначейським рахунках. Це призвело до того, що у багатьох містах і районах утворилася багатомільйонна заборгованість за вже надані послуги і товари, підрядники припинили виконувати ремонті чи будівельні роботи, медичні заклади не можуть придбати ліки тощо.

У всіх містах і районних центрах пройшло пікетування  управлінь Держказначейства. Депутати міських і районних рад від ВО «Батьківщина» вручили звернення, підписані територіальною громадою і місцевими депутатами, начальникам Держказначейства з вимогою негайно повернути кошти місцевим громадам.

Голові фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді Олександру Кодолі, обласне Держказначейство надіслало офіційну відповідь на його депутатське звернення. Відповідно до нього, заборгованість в місті Чернігові становить більше 40 млн. грн., у Прилуках  - 21 млн. грн., в Ніжині – 13 млн. грн., а у Городнянському районі – 10 млн. грн. Зазначене свідчить про незбалансованість місцевих бюджетів та недостатній обсяг бюджетних коштів, в результаті чого створилась заборгованість по заробітній платі, енергоносіях, харчуванню та інших закінчених статтях видатків.

 Як зазначив, Олександр Кодола: «Депутати місцевих рад Чернігівщини, спільно з колегами з інших областей вимагають негайного проведення парламентських слухань щодо блокування Урядом коштів місцевих бюджетів. І таке звернення до Верховної Ради України днями було прийнято на засіданні Асамблеї територіальних громад України. Нині ситуація вже вийшла з під контролю і для її вирішення потрібні кардинальні кроки. Представники міст, особливо малих, налаштовані дуже рішуче, адже в деяких районах і містах на рахунках залишились просто мізерні суми. Звичайно, все це створює соціальну напругу і веде до колапсу. Ми, як представники місцевого самоврядування, не можемо залишатися осторонь проблеми і вимагаємо від Уряду вирішити ситуацію».


Прес-служба Чернігівської  обласної партійної організації  ВО «Батьківщина»
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини