Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 червня, 14:59:13

"Батьківщина" пікетувала Держказначейство у всіх районах Чернігівської області

30.10.2013   15:57Агенцiя

Державне казначейство затримує сплату рахунків на суму вже понад 280 млн. грн. у Чернігівській області. З вимогою віддати гроші громаді, представники ВО «Батьківщина» провели мітинги-пікети по всім районам Чернігівської області.

У зв’язку з непрофесійними діями уряду України протягом останніх місяців в Україні склалася критична ситуація з проходженням бюджетних коштів по казначейським рахунках. Це призвело до того, що у багатьох містах і районах утворилася багатомільйонна заборгованість за вже надані послуги і товари, підрядники припинили виконувати ремонті чи будівельні роботи, медичні заклади не можуть придбати ліки тощо.

У всіх містах і районних центрах пройшло пікетування  управлінь Держказначейства. Депутати міських і районних рад від ВО «Батьківщина» вручили звернення, підписані територіальною громадою і місцевими депутатами, начальникам Держказначейства з вимогою негайно повернути кошти місцевим громадам.

Голові фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді Олександру Кодолі, обласне Держказначейство надіслало офіційну відповідь на його депутатське звернення. Відповідно до нього, заборгованість в місті Чернігові становить більше 40 млн. грн., у Прилуках  - 21 млн. грн., в Ніжині – 13 млн. грн., а у Городнянському районі – 10 млн. грн. Зазначене свідчить про незбалансованість місцевих бюджетів та недостатній обсяг бюджетних коштів, в результаті чого створилась заборгованість по заробітній платі, енергоносіях, харчуванню та інших закінчених статтях видатків.

 Як зазначив, Олександр Кодола: «Депутати місцевих рад Чернігівщини, спільно з колегами з інших областей вимагають негайного проведення парламентських слухань щодо блокування Урядом коштів місцевих бюджетів. І таке звернення до Верховної Ради України днями було прийнято на засіданні Асамблеї територіальних громад України. Нині ситуація вже вийшла з під контролю і для її вирішення потрібні кардинальні кроки. Представники міст, особливо малих, налаштовані дуже рішуче, адже в деяких районах і містах на рахунках залишились просто мізерні суми. Звичайно, все це створює соціальну напругу і веде до колапсу. Ми, як представники місцевого самоврядування, не можемо залишатися осторонь проблеми і вимагаємо від Уряду вирішити ситуацію».


Прес-служба Чернігівської  обласної партійної організації  ВО «Батьківщина»
 

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини