Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 04:02:57

"Батьківщина" пікетувала Держказначейство у всіх районах Чернігівської області

30.10.2013   15:57Агенцiя

Державне казначейство затримує сплату рахунків на суму вже понад 280 млн. грн. у Чернігівській області. З вимогою віддати гроші громаді, представники ВО «Батьківщина» провели мітинги-пікети по всім районам Чернігівської області.

У зв’язку з непрофесійними діями уряду України протягом останніх місяців в Україні склалася критична ситуація з проходженням бюджетних коштів по казначейським рахунках. Це призвело до того, що у багатьох містах і районах утворилася багатомільйонна заборгованість за вже надані послуги і товари, підрядники припинили виконувати ремонті чи будівельні роботи, медичні заклади не можуть придбати ліки тощо.

У всіх містах і районних центрах пройшло пікетування  управлінь Держказначейства. Депутати міських і районних рад від ВО «Батьківщина» вручили звернення, підписані територіальною громадою і місцевими депутатами, начальникам Держказначейства з вимогою негайно повернути кошти місцевим громадам.

Голові фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді Олександру Кодолі, обласне Держказначейство надіслало офіційну відповідь на його депутатське звернення. Відповідно до нього, заборгованість в місті Чернігові становить більше 40 млн. грн., у Прилуках  - 21 млн. грн., в Ніжині – 13 млн. грн., а у Городнянському районі – 10 млн. грн. Зазначене свідчить про незбалансованість місцевих бюджетів та недостатній обсяг бюджетних коштів, в результаті чого створилась заборгованість по заробітній платі, енергоносіях, харчуванню та інших закінчених статтях видатків.

 Як зазначив, Олександр Кодола: «Депутати місцевих рад Чернігівщини, спільно з колегами з інших областей вимагають негайного проведення парламентських слухань щодо блокування Урядом коштів місцевих бюджетів. І таке звернення до Верховної Ради України днями було прийнято на засіданні Асамблеї територіальних громад України. Нині ситуація вже вийшла з під контролю і для її вирішення потрібні кардинальні кроки. Представники міст, особливо малих, налаштовані дуже рішуче, адже в деяких районах і містах на рахунках залишились просто мізерні суми. Звичайно, все це створює соціальну напругу і веде до колапсу. Ми, як представники місцевого самоврядування, не можемо залишатися осторонь проблеми і вимагаємо від Уряду вирішити ситуацію».


Прес-служба Чернігівської  обласної партійної організації  ВО «Батьківщина»
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів 16:42

Сьогодні близько 13-ї години до поліції звернулася знімальна група одного з чернігівських телеканалів.

Бронювання військовозобов’язаних на Чернігівщині. Куди звертатися та які документи подавати? 15:55

В Україні запрацював новий Порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Сьогодні вночі на проспекті Левка Лук’яненка патрульні поліцейські виявили громадянина. 15:49

На запитання інспекторів чому він у комендантську годину не вдома, чоловік став лихословити та ображати поліцейських.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо організованої транснаціональної злочинної групи торгівців людьми 15:47

Співробітники відділу міграційної поліції Чернігівщини разом з слідчими обласної поліції спільно зі Службою безпеки України завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організованої групи торгівців людьми.

На Чернігівщині стартував проєкт «Лабораторії творчого діалогу» 15:42

Місцеве самоврядування та мешканці громад із допомогою U-LEAD заново вчаться комунікувати