Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 березня, 20:47:46

У Чернігівського міського голови – нові заступники

29.10.2013   19:04

Чернігівська міська рада затвердила кандидатури нових заступників міського голови – Віктора Бережного та Володимира Кривенка. За це питання порядку денного під час пленарного засідання 34-ї сесії Чернігівської міської ради 6-го скликання проголосували 34 депутати.

Цим же рішенням сесії “Про організаційні питання діяльності виконавчих органів Чернігівської міської ради новообраних заступників введено до складу виконавчого комітету міської рад замість Олександра Сердюка та Миколи Сеньковича.

Під час затвердження порядку денного народні депутати, присутні на сесії Чернігівської міської ради, Валерій Дубіль, Олег Ляшко та Владислав Атрошенко запропонували зняти з порядку денного питання про реорганізацію закладів охорони здоров’я Чернігівської міської ради, посилаючись на те, що Верховна Рада України ввела мораторій на це питання.

Після спільного обговорення народних депутатів з міським головою вказаного питання Олександр Соколов оголосив про зняття з порядку денного питання реорганізації закладів охорони здоров’я міської ради та про необхідність проведення громадських слухань з цього питання. Також було знято питання про знесення будівель та споруд.

Виходячи з того, що вже при затвердженні міського бюджету м. Чернігова на 2013 рік майже весь наявний фінансовий ресурс було спрямовано для забезпечення в повному обсязі виконання делегованих державою повноважень на місцевому рівні, депутати міської ради прийняли звернення до Міністра фінансів України та Комітету з питань бюджету Верховної Ради України. У зверненні йдеться про виділення для бюджету міста Чернігова додаткового обсягу дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 65,0 млн. грн. для забезпечення виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ охорони здоров’я та освіти за листопад-грудень місяць 2013 року, у тому числі: охорона здоров’я – 27,5 млн. грн., освіта – 37,5 млн. грн.”

Депутати внесли зміни і доповнення до Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту м. Чернігова на 2007-2015 роки, якою передбачено оновлення рухомого складу міського електротранспорту, будівництво нової тролейбусної лінії до мікрорайону Шерстянка та інші заходи.

На пленарному засіданні міської ради виступив міський прокурор Валерій Карась. Прокурор довів до відома депутатів міської ради та присутніх представників структурних підрозділів міської ради інформацію про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території м. Чернігова. Валерій Карась повідомив про заходи щодо упровадження вимог Кримінального процесуального кодексу у практичну діяльність органів прокуратури та висловив сподівання на плідну співпрацю з громадськістю міста та депутатським корпусом у питаннях, які потребують спільної взаємодії.
 

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини