Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 14:45:01

Олександр Шкурат: “Ми повинні виховувати наших дітей і онуків так, щоб поняття “ветеран” для них було священним”

28.10.2013   16:10Агенцiя

У день, коли вся Україна відзначає 69-ту річницю визволення від фашистських загарбників, про свою системну роботу в справі підтримки ветеранів війни та праці розповів депутат фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді, Почесний президент Благодійного фонду імені двічі героя Радянського Союзу Олександра Молодчого Олександр Шкурат.

– Безумовно, такі визначні дати, як День Перемоги, День визволення рідного міста та всієї України від фашистських загарбників – це добра нагода звернутися зі словами вдячності до тих, хто відвоював у ворога рідну землю, вклонитися могилам тих, кому не судилося вижити в тій страшній війні. Однак, як на мене, найважливіше – це щоденні невеличкі добрі справи, завдяки яким наші ветерани – і ті, хто захищав Батьківщину від ворога, і ті, хто трудовим подвигом повертали її до повноцінного життя – не будуть почуватися обділеними й забутими.

Саме на таких принципах ґрунтується діяльність Благодійного фонду імені двічі героя Радянського Союзу Олександра Молодчого. Це збереження традицій пам’яті, поваги, пошани до покоління визволителів. Це постійна співпраця з клубом “Ветеран”. Це конкретна адресна допомога на лікування. Це впровадження уроків пам’яті у школах. Ми повинні зробити все, щоб поняття “ветеран” було священним для наших дітей і онуків.

Якщо ж хтось має бажання та можливості допомагати ветеранам і їхнім родинам чи матеріально, чи власною волонтерською діяльністю – звертайтеся за тел. 972-985.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.