Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 19:46:33

Олександр Шкурат: “Ми повинні виховувати наших дітей і онуків так, щоб поняття “ветеран” для них було священним”

28.10.2013   16:10Агенцiя

У день, коли вся Україна відзначає 69-ту річницю визволення від фашистських загарбників, про свою системну роботу в справі підтримки ветеранів війни та праці розповів депутат фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді, Почесний президент Благодійного фонду імені двічі героя Радянського Союзу Олександра Молодчого Олександр Шкурат.

– Безумовно, такі визначні дати, як День Перемоги, День визволення рідного міста та всієї України від фашистських загарбників – це добра нагода звернутися зі словами вдячності до тих, хто відвоював у ворога рідну землю, вклонитися могилам тих, кому не судилося вижити в тій страшній війні. Однак, як на мене, найважливіше – це щоденні невеличкі добрі справи, завдяки яким наші ветерани – і ті, хто захищав Батьківщину від ворога, і ті, хто трудовим подвигом повертали її до повноцінного життя – не будуть почуватися обділеними й забутими.

Саме на таких принципах ґрунтується діяльність Благодійного фонду імені двічі героя Радянського Союзу Олександра Молодчого. Це збереження традицій пам’яті, поваги, пошани до покоління визволителів. Це постійна співпраця з клубом “Ветеран”. Це конкретна адресна допомога на лікування. Це впровадження уроків пам’яті у школах. Ми повинні зробити все, щоб поняття “ветеран” було священним для наших дітей і онуків.

Якщо ж хтось має бажання та можливості допомагати ветеранам і їхнім родинам чи матеріально, чи власною волонтерською діяльністю – звертайтеся за тел. 972-985.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.