Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:06:10

В Україні на сьогоднішній день 26,5 млн. осіб отримують різноманітні види пільг, з них – 2,3 млн. ветерани війни

13.12.2011   06:54Агенцiя

Загальний обсяг ресурсу держави, що спрямовується на програми із соціального захисту цих категорій громадян складає у 2011 році 9,9 млрд. гривень, що порівняно з 2007 роком збільшено на 3,6 млрд. гривень.

У 2012 році передбачається спрямувати на цю мету більш, як 11 млрд. гривень, що більше показників 2011 року на 1,2 млрд. грн. або на 11,7%.

Для проведення в поточному році виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань Законом України “Про Державний бюджет України на 2011 рік” передбачені видатки у сумі 550 млн.грн., з яких цього року виплачено грошову допомогу 2 113,7 тис. ветеранам війни на загальну суму 545,2 млн. грн. або 99,1 відсотка до планових призначень.

Виплату допомоги проведено у розмірах, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2011 року № 341 “Про розміри разової грошової допомоги, що виплачується у 2011 році відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань”, згідно з якою підвищено розміри щорічної разової грошової допомоги для учасників бойових дій із числа осіб, які брали участь у воєнних конфліктах на території інших держав у період до і після Великої Вітчизняної війни, та осіб, які на контрактній основі направлялися на роботу в держави, де велися бойові дії, в середньому на 22 відсотки порівняно до 2010 року.

У 2012 році видатки для виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань передбачається збільшити на 60 млн. гривень, або майже на 11% і врахувати у сумі 610 млн. гривень.

На виплату довічних державних стипендій ветеранам війни (які затверджуються Указами Президента України) у 2012 році планується спрямувати 4,1 млн. грн. проти 3,9 млн. грн., передбачених у поточному році, що більше на 5 відсотків.

У проекті бюджету на 2012 рік за бюджетною програмою “Санаторно-курортне лікування ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань” та інвалідів” (КПКВК 2501080) передбачено видатки загального фонду у сумі 107,4 млн. грн. зі збільшенням в межах фінансових можливостей бюджету проти затверджених планових показників 2011 року на 18,0 млн. грн. (або на 20,1 відсотки).

Окрім цього, проектом Державного бюджету України на 2012 рік, прийнятому Верховною Радою України в першому читанні, не передбачається зменшення бюджетних видатків на надання пільг окремим категоріям громадян. Так, в розрахунках до проекту Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік”, прийнятому Верховною Радою України в першому читанні, загальний обсяг відповідних субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових населенню врахований у сумі 10152,4 млн.грн., або на 1073,3 млн.грн. більше, ніж передбачено на цю мету у поточному році.

Зокрема, на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 7388,3 млн .грн. проти 7000,0 млн. грн.;

– на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 724,4 млн. грн., проти 539,4 млн. грн.;

– на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством послуг та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у сумі 2039,6 млн.грн., проти 1539,6 млн. гривень.

За рахунок цих коштів буде забезпечено надання пільг з оплати спожитих послуг та безоплатного проїзду міським і приміським транспортом загального користування на рівні, не меншому ніж у попередніх роках.

http://www.minfin.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=317117&cat_id=53608

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.