Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:58:21

Найдостойніших відзначив особисто міністр

12.12.2011   17:20

Півтора року тому щотижнева газета МВС України “Іменем Закону” започаткувала акцію, метою якої стало вшанування непересічних вчинків працівників міліції, а також представників громадськості, котрі затримали злочинця, врятували людське життя, не пройшли повз чужу біду. Відтоді відзнаку “Герой тижневика “Іменем Закону” було вручено понад двом десяткам сміливців України.

Минулої п’ятниці у Національному музеї “Чорнобиль” зібралися герої 2011 року. До вітань від міліцейського тижневика долучилася Всеукраїнська громадська організація “Комітет сприяння органам внутрішніх справ України”, очолювана генеральним директором музею, колишнім Міністром внутрішніх справ УРСР генералом внутрішньої служби Іваном Дмитровичем Гладушем.

Нагороди від тижневика та від ВГО “Комітет сприяння органам внутрішніх справ України” – “Герой тижневика “Іменем Закону” та “Знак пошани” – головним винуватцям торжества вручав особисто Міністр внутрішніх справ України Віталій Юрійович Захарченко. Він подякував героям року за їхні героїчні вчинки, щиро побажав, щоб і у службі, і в особистому житті у них усе було гаразд.

З числа співробітників міліції нашої області цьогоріч почесне звання героя року здобули Денис Маланчук – старший лейтенант міліції, старший оперуповноважений ВБНОН Городнянського райвідділу внутрішніх справ, який врятував потопельницю; прапорщик міліції Богдан Бондарчук та старший сержант міліції Андрій Титенок – працівники чернігівського “Беркуту”, котрі не допустили вибуху гранати, яку загрожував підірвати нетверезий громадянин.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.