Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 04:26:44

Володимир Хоменко провів виїзну нараду з головами райдержадміністрацій

12.12.2011   12:50

10 грудня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів кущову нараду на базі Корюківського району за участю голів районних державних адміністрацій.

На нараді йшлося про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених актами законодавства, розпорядженнями і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України та роботи зі зверненнями громадян, реалізації райдержадміністраціями повноважень, визначених Законом України “Про місцеві державні адміністрації” щодо соціально-економічного розвитку районів та виконання завдань, визначених органами виконавчої влади вищого рівня та власними рішеннями.

Особливу увагу керівник області приділив питанню формування макроекономічних показників соціально-економічного розвитку районів та фінансових показників місцевих бюджетів на наступний рік.

Також учасники наради розглянули питання щодо виконання Указу Президента України “Про заходи в зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії” та підготовки до Міжнародної наукової конференції на тему: “Актуальні проблеми партизансько-підпільного руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни”.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року