В Черкасах на 194 окрузі Радикальна партія виставила чернігівця Олега Купрієнка
Радикальна партія виставила своїх кандидатів на проблемних округах

19 жовтня, на черговому з’їзді Радикальна партія Олега Ляшка висунула своїх кандидатів на вибори в п’яти проблемних округах, які відбудуться 15 грудня цього року.
Підпис присяги кров’ю, який анонсувався, скасували за порадою представників церкви, які також були присутні на з’їзді. Замість цього кандитати зачитали присягу і погодились, якщо вони таки зрадять партію і виборців, то їх “хай розірвуть вилами, а кров злиють в Дніпро”.
Відкрив з’їзд молитвою і благословенням від імені Патріарха Київського Філарета, Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.
Олег Ляшко не був оригінальним в своїй промові: закликав до радикальних змін в країні. Коли під час виступу Ляшка перестав працювати мікрофон, народний депутат звинуватив у цьому провокаторів з Партії Регіонів: “це все витівки злочинної влади”.
По Обухівському 94 округу партія висунула заступника Олега Ляшка Андрія Лозового. Молодий “радикал” боротиметься за перемогу з Романюком, Засухою, Кармазіним та іншими.
В Черкасах на 194 окрузі висунуто Олега Купрієнка. Разом з ним в Черкаській області на 197 окрузі балотуватиметься “радикалівець” Сергій Тищенко.
В 223 окрузі м. Київ конкуренцію Левченку і Пилипишину від Радикальної партії складе депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова.
В Первомайську по округу 132 піде Олег Найда.
Окрім висування кандидатів в депутати, з’їзд “радикалів” прийняв рішення про ініціювання Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу землі іноземцям, зниження пенсійного віку для жінок, скасування депутатської недоторканості та запровадити виборність губернаторів і суддів. На думку олега Ляшка і його партійців, якщо ці питання не може вирішити ці питання – це має зробити народ на референдумі.
http://informator.su/radikalna-partiya-vistavila-svoyih-kandidativ-na-problemnih-okrugah/
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.