Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:09:31

Володимир Брайко розповів про діяльність КП "Зеленбуд"

17.10.2013   11:48

В дискусійному клубі «Експертна думка» відбувся брифінг щодо діяльності КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради, в якому взяли участь начальник комунального підприємства Володимир Брайко, інженери садово-паркового господарства Ольга Відковська та Оксана Кароль, а також зацікавлені представники засобів масової інформації.

Володимир Брайко ознайомив присутніх з основними напрямками діяльності підприємства, повідомив про сучасний стан зеленого господарства нашого міста та шляхи його покращення в майбутньому. За його словами, Чернігів завжди буде зеленим і квітучим містом, адже працівники підприємства завжди готові докладати для цього максимум зусиль.

Під час спілкування, журналістів переважно цікавили питання щодо проведення робіт по рятуванню каштанів від балканської молі, догляд та розміщення клумб з квітами, прибирання та встановлення урн для сміття на вулицях міста, а також питання фінансування робіт, які виконує підприємство.

Начальник комунального підприємства повідомив, що робота щодо боротьби із балканською міллю, яка знищує каштани, проводиться постійно, розміщуються клейкі пастки для самців молі, що дозволяє знищувати не тільки  балканську міль, але й інших шкідників. Всього у Чернігові росте 3 тис. каштанів. Загалом зелені насадження у Чернігові складають 27 % від загальної площі міста, займаючи при цьому понад 2 тис. га. Приблизно 1 тис. га зелених насаджень знаходяться в зоні міської забудови. Переважна більшість вкритих лісом площ входить до складу таких лісопарків, як «Ялівщина», «Кордівка», лісопарк вздовж Київського шосе та урочище «Святе». Крім того, підприємство постійно проводить роботи щодо обрізки та формування крон застарілих дерев, прикрашання міста клумбами, та ін.

В результаті спілкування, учасники засідання зійшлись на думці, що у місті  необхідно зробити інвентаризацію зелених насаджень, не тільки вирубувати дерева, але й висаджувати їх.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.