Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 23:38:47

Політологи про групи впливу в міськраді. ВІДЕО

09.10.2013   12:26Агенцiя

Клуб молодого політолога розпочав серію зустрічей про групи впливу у міській раді. Спеціальним гостем на зустрічі 8 жовтня став депутат міської ради Олександр Шкурат. Він прокоментував останні політичні подій в місті та відповів на питання присутніх.

Основною темою зустрічі стали  події та рішення 33 сесії чернігівської  міської ради. Зокрема було піднято питання надання міськраді кредитів розміром 100 млн. грн.. Олександр Шкурат вважає, що проект рішення був обґрунтованим: «Якщо ми хочемо розвиватись, оновлювати інфраструктуру, то маємо кредитуватись, іншого виходу зараз немає. Шкода, що рішення було знято з порядку денного». В то й же час голова обладміністрації Володимир Хоменко та деякі народні депутати ще до сесії закликали детальніше вивчити питання та пояснити доцільність кредитів.

Живу дискусію викликала тема кадрових змін у виконкомі міської ради. Деякі ЗМІ тлумачили звільнення заступників міського голови, як зменшення  впливу Соколова у міській раді. Олександр Шкурат пояснив це рішення потребою «свіжої крові» та кадровим оновленням. «Впевнений, що в цьому питанні основним мотивом оновлення залишиться фактор професіоналізму» - заявив депутат. Експертні кола пророкують на вакантні місця Віктора Бережного та Володимира Кривенка. Місце начальника ЖКГ, що звільниться в результаті, може посісти Віктор Сехін. Ці кадрові зміни деякі експерти пов’язують з посиленням впливу на міську раду бізнес-групи «Вена».

Олександр Шкурат позитивно  оцінив рішення міської ради про встановлення прапору ЄС на свята в Чернігові та початок опалювального сезону. «Опалення – це питання складне. Міська рада вирішила його максимально ефективно, за що дякуємо Сергію Андросу і Олександру Соколову».

До дискусії долучились й інші гості зустрічі.

Зокрема, політолог Юрій Паперний висловив думку, що міська рада, як показала остання сесія, переживає  певну політичну кризу і причина  цьому відсутність відкритості, прозорості при прийнятті рішень і незалежного експертного обґрунтування діяльності. На думку експерта вплив на міську раду можуть здійснювати сам міський голова Олександр Соколов, обласна влада, народні депутати Валерій Дубіль та Владислав Атрошенко, а група «Вена» наразі не є настільки впливовою, як в 2010 році.

Начальник відділу зв’язків з громадськістю Ірина Соломаха закликала в питаннях впливу і довіри не використовувати чутки і припущення, а базуватися на конкретних цифрах і професійно аналізувати інформацію.

Під сам кінець гість  заходу Олександр Шкурат закликав до конкретних дій та професіоналізму в політичній і господарській діяльності.

Клуб молодого політолога має намір продовжити серію зустрічей  про групи впливу в міській  раді та запрошує політичні кола до обговорення цього питання.

 

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини