Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 04:49:52

Чому казначейство затримує гроші?

09.10.2013   08:19Агенцiя

Обласне держказначейство затримує сплати на суму 250 млн. грн. Депутати обласної ради “Батьківщини” на чолі з Олександром Кодолою намагалися розібратися в причині даної затримки та вимагали сплати рахунків.

8 жовтня в Головному управлінні Державної казначейської служби у Чернігівській області відбулася зустріч голови фракції “Батьківщина” Олександра Кодоли та колег-депутатів із в.о. начальника головного управління Ридзель Людмилою Анатоліївною. Метою зустрічі було вияснити порядок проходження бюджетних коштів по казначейським рахунках місцевих бюджетів. На жаль, конкретних відповідей на запитання депутати не отримали.

По самому Чернігову затримка у виплаті складає близько 22 мільйонів гривень. Лікарні не можуть закупити ліки, отримати медичне обладнання, дороги не відремонтовані. Депутати обласної ради ще 3 місяці тому перерахували свій депутатський фонд на ремонт доріг, шкіл та лікарень в сільських районах. Кошти були перераховані з обласного бюджету ще в липні. Станом на сьогодні року ці кошти висять на рівні казначейств та “фізично” ще не були перераховані відповідними казначействами до отримувачів цієї допомоги. Коли кошти будуть перераховані – невідомо.

Олександр Кодола підсумував: ““Живих” грошей в бюджеті вже не має. Керівництву казначейства категорично заборонено коментувати цю інформацію, надавати будь-які цифри та офіційну інформацію з цього приводу. Казначейство реєструє платіжні доручення, а фактично гроші не перераховуються. А саме казначейство і його працівники є заручниками цієї ситуації.”

Після зустрічі в казначействі, у стінах обласної ради відбулася зустріч депутатів ВО “Батьківщина” з керівництвом обласної ради. Голова фракції “Батьківщина” Олександр Кодола надав пропозиції з підписами депутатів фракції щодо скликання позачергової сесії обласної ради. На ній пропонується заслухати звіт начальника казначейства області, а також прийняти звернення до президента України, Уряду та Верховної Ради України щодо негайного вирішення питання затримки проходження бюджетних коштів по казначейських рахунках. Також на сесії пропонується заслухати звіт голови обласної адміністрації про готовність області до зими. А у зв’язку з тим, що 28 листопада у Вільнюсі відбудеться саміт Східного партнерства, під час якого очікується підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС, пропонується звернутися до керівництва країни з вимогою підписання Угоди про Асоціацію, прийняття євроінтеграційних законів, впровадження реформ та звільнення з ув’язнення Ю.В. Тимошенко.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.