Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 грудня, 21:54:10

Олег Власенко через засоби масової інформації прозвітував перед громадськістю

08.10.2013   08:46Агенцiя

Прес-конференція голови Прилуцької райдержадміністрації

Олег Власенко

Олег Власенко

7 жовтня голова райдержадміністрації провів Олег Власенко провів прес-конференцію для місцевих журналістів, яка була приурочена ста дням роботи на посаді керівника виконавчої гілки влади Прилуцького району.

Олег Власенко через засоби масової інформації прозвітував перед громадськістю про стан соціально-економічного розвитку району, як в районі реалізуються завдання та доручення Президента України Віктора Януковича щодо залучення аграрного бізнесу до вирішення проблемних питань сільських, селищних громад, зупинився на питаннях гуманітарної та соціальної сфери в контексті соціальних ініціатив Глави держави, які в даний час реалізуються проекти, спрямовані на покращення якості життя мешканців Прилуцького району, які проблеми на сьогодні вирішує влада.

Підсумовуючи зроблене за сто днів роботи на посаді керівника виконавчої гілки влади району, Олег Дмитрович наголосив, що в даний час уже повністю сформована команда, яка взяла на себе відповідальність за розвиток району, забезпечено комунікативний діалог з суб’єктами господарської діяльності, в першу чергу влади і сільгоспінвесторів, відпрацьовано всі можливості соціального розвитку сіл та селищ, напрями співпраці районної та місцевої влади з інвесторами.

Голова райдержадміністрації зупинився на роботі всіх галузей господарського комплексу району: сільськогосподарського виробництва, промисловості, гуманітарної та соціальної сфери, житлово-комунального господарства. Зокрема, керівник акцентував на важливості роботи промислових підприємств району: групи підприємств «Пожспецмаш», які освоюють нові види продукції та роботи ПАТ «Линовицький цукрокомбінат «Красний», яке вже розпочало виробничий сезон цукроваріння.

Зупинившись на питаннях роботи житлово-комунального господарства, Олег Власенко наголосив, що в смт Ладан вже з наступного року повинна діяти програма консолідованого фінансування ремонту дахів багатоквартирних житлових будинків, а питання сміттєзвалищ, вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів району стоїть на контролі в райдержадміністрації і воно буде цілеспрямовано вирішуватись.

Повідомив керівник засоби масової інформації про перспективи газифікації сіл Полова, Лісові Сорочинці, Колісники, Нова Гребля, Білошапки, акцентував на сьогоднішніх добрих здобутках щодо розвитку освітньої галузі: вже на сьогодні всі загальноосвітні школи підключені до мережі Інтернет, придбано 12 комп’ютерів, проводиться підготовча робота щодо встановлення біотуалетів. В медичній галузі проблемних питань більше, проте і над нами працює влада. На останній сесії прийнята Програма місцевих стимулів для медичних працівників Прилуцького району на 2014-2017 роки, метою якої є вирішення питань кадрового забезпечення лікарями галузі охорони здоров’я району.

Важливими заходами в житті району стало відзначення 90-річчя утворення Прилуцького району, 70-ї річниці визволення Прилуччини від фашистських загарбників, відкриття пам’ятника в селі Заудаївське загиблим на фронтах та розстріляними мирним мешканцям, проведення Всеукраїнської естафети «Слава визволителям України», проведення днів населених пунктів до цих дат. Важливо, що до вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни , яких в районі залишилося трохи більше ста п’ятдесяти осіб, було залучено депутатів районної ради. Це була не просто акція підтримки, а спілкування людей різних поколінь.

Дав відповіді голова райдержадміністрації на питання журналістів щодо створення нових робочих місць, вартості тарифів в смт Ладан, перспектив ремонту доріг в районі, співпраці з правоохоронними органами, яка на сьогодні є результативною.


Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон 18:04

5 грудня Верховна рада України в другому читанні та в цілому прийняла урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу 15:57

Наразі Чернігівська поліція перевіряє анонімну інформацію про замінування навчального закладу в одному з мікрорайонів міста. Дітей та персонал двох шкіл евакуйовано.

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей 14:45

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений 13.02.2019, зранку, перебуваючи в приміщенні національної лотереї «Золотий кубок», що по вул. Рокосовського у м. Чернігові, зі столу таємно викрав кавоварку.

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я 14:42

О пів на першу дня до поліції надійшла інформація про крадіжку на вулиці Промисловій – заявник побачив, як двоє невідомих виносять із подвір’я сусіда металеві речі.

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році 14:17

Публічний звіт чернігівського міського голови Владислава Атрошенка перед громадою про роботу в 2019 році відбувся 4 грудня в залі Міського палацу культури ім. В. Радченка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини