Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 15:29:12

Олег Власенко через засоби масової інформації прозвітував перед громадськістю

08.10.2013   08:46Агенцiя

Прес-конференція голови Прилуцької райдержадміністрації

Олег Власенко

Олег Власенко

7 жовтня голова райдержадміністрації провів Олег Власенко провів прес-конференцію для місцевих журналістів, яка була приурочена ста дням роботи на посаді керівника виконавчої гілки влади Прилуцького району.

Олег Власенко через засоби масової інформації прозвітував перед громадськістю про стан соціально-економічного розвитку району, як в районі реалізуються завдання та доручення Президента України Віктора Януковича щодо залучення аграрного бізнесу до вирішення проблемних питань сільських, селищних громад, зупинився на питаннях гуманітарної та соціальної сфери в контексті соціальних ініціатив Глави держави, які в даний час реалізуються проекти, спрямовані на покращення якості життя мешканців Прилуцького району, які проблеми на сьогодні вирішує влада.

Підсумовуючи зроблене за сто днів роботи на посаді керівника виконавчої гілки влади району, Олег Дмитрович наголосив, що в даний час уже повністю сформована команда, яка взяла на себе відповідальність за розвиток району, забезпечено комунікативний діалог з суб’єктами господарської діяльності, в першу чергу влади і сільгоспінвесторів, відпрацьовано всі можливості соціального розвитку сіл та селищ, напрями співпраці районної та місцевої влади з інвесторами.

Голова райдержадміністрації зупинився на роботі всіх галузей господарського комплексу району: сільськогосподарського виробництва, промисловості, гуманітарної та соціальної сфери, житлово-комунального господарства. Зокрема, керівник акцентував на важливості роботи промислових підприємств району: групи підприємств «Пожспецмаш», які освоюють нові види продукції та роботи ПАТ «Линовицький цукрокомбінат «Красний», яке вже розпочало виробничий сезон цукроваріння.

Зупинившись на питаннях роботи житлово-комунального господарства, Олег Власенко наголосив, що в смт Ладан вже з наступного року повинна діяти програма консолідованого фінансування ремонту дахів багатоквартирних житлових будинків, а питання сміттєзвалищ, вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів району стоїть на контролі в райдержадміністрації і воно буде цілеспрямовано вирішуватись.

Повідомив керівник засоби масової інформації про перспективи газифікації сіл Полова, Лісові Сорочинці, Колісники, Нова Гребля, Білошапки, акцентував на сьогоднішніх добрих здобутках щодо розвитку освітньої галузі: вже на сьогодні всі загальноосвітні школи підключені до мережі Інтернет, придбано 12 комп’ютерів, проводиться підготовча робота щодо встановлення біотуалетів. В медичній галузі проблемних питань більше, проте і над нами працює влада. На останній сесії прийнята Програма місцевих стимулів для медичних працівників Прилуцького району на 2014-2017 роки, метою якої є вирішення питань кадрового забезпечення лікарями галузі охорони здоров’я району.

Важливими заходами в житті району стало відзначення 90-річчя утворення Прилуцького району, 70-ї річниці визволення Прилуччини від фашистських загарбників, відкриття пам’ятника в селі Заудаївське загиблим на фронтах та розстріляними мирним мешканцям, проведення Всеукраїнської естафети «Слава визволителям України», проведення днів населених пунктів до цих дат. Важливо, що до вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни , яких в районі залишилося трохи більше ста п’ятдесяти осіб, було залучено депутатів районної ради. Це була не просто акція підтримки, а спілкування людей різних поколінь.

Дав відповіді голова райдержадміністрації на питання журналістів щодо створення нових робочих місць, вартості тарифів в смт Ладан, перспектив ремонту доріг в районі, співпраці з правоохоронними органами, яка на сьогодні є результативною.


Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.