Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 03:03:56

Володимир Хоменко: “Наше завдання – забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення Чернігівщини”

04.10.2013   17:03

Важливим завданням державної соціальної політики є підвищення ефективності програм соціальної підтримки, посилення їхнього адресного спрямування на підтримку вразливих верств населення, впровадження заходів для соціальної адаптації сімей і дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

4 жовтня в рамках робочої поїздки до Козелецького району голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко відвідав Козелецький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

У центрі надаються психологічні, освітні, логопедичні, реабілітаційні послуги, послуги загальнорозвиткового характеру, трудової реабілітації та домашній патронат.

Соціально-педагогічним патронатом охоплено сім’ї з дітьми, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, або з дітьми, які з інших причин не відвідують дошкільних навчальних закладів (відсутність чи віддаленість дошкільних закладів, фізична неспроможність батьків водити дитину до закладу).

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” розпорядженням голови Козелецької районної державної адміністрації відкрито відділення денного перебування для дітей-інвалідів, дітей групи ризику та дітей з психічними захворюваннями на базі Козелецького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на дві групи. Для належного забезпечення роботи новоствореного відділення та умов перебування дітей з особливими потребами площу адміністративної будівлі центру збільшено на 107,1 м², проведено ремонтні роботи по облаштуванню власного харчоблоку та кімнат для занять з дітьми.

Очільник області ознайомився з роботою закладу, оглянув кабінети соціальної реабілітації, трудової терапії, психологічної реабілітації та логопедичної корекції, переобладнану частину харчоблоку.

Голова облдержадміністрації та голова облспоживспілки, депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко вручили подарунки: обладнання для покращення матеріально-технічної бази Центру та іграшки дітям.

За словами Володимира Хоменка, в області ведеться значна робота щодо соціальної адаптації дітей з обмеженими фізичними можливостями, їх доступу до освітнього процесу, отримання реабілітаційних послуг. Працюють 4 центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів – у Чернігові, Ніжині, Прилуках та Козельці.

“Це конкретні кроки по виконанню соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, зокрема, “Діти – майбутнє України”. І ця робота на рівні області буде продовжуватися, щоб охопити необхідними послугами всіх дітей, яку цього потребують. Наше завдання – забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення. І те, що досягнуто сьогодні в регіоні у цьому напрямку – основа для пошуку, розвитку і кроків у майбутнє.

Це спільна робота влади, соціальних служб, депутатського корпусу. Тільки разом ми зможемо забезпечити виконання поставлених завдань щодо підвищення соціального захисту та рівня життя найбільш уразливих верств населення Чернігівщини”, – підкреслив Володимир Хоменко.
 

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ