Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:43:47

Діяльність Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у вересні 2013 року

04.10.2013   11:57Агенцiя

Протягом вересня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 150 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 92 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 74.

boloto

boloto

За результатами перевірок  складено 144 протоколи про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 133 особи. Матеріали 11-ти справ передано у судові органи та 5-ти - у правоохоронні органи. Порушено 2 кримінальні справи.

Загальна сума накладених штрафів склала 25,687 тис.грн., стягнуто 24,701 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:
- у сфері поводження  з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 50 осіб. Накладено штрафів на суму 10,234 тис.грн., стягнуто 11,594 тис.грн.;
- у сфері державного  контролю за водними ресурсами  до адміністративної відповідальності притягнуто 36 осіб. Накладено штрафів на суму 5,117 тис.грн., стягнуто 4,012 тис.грн.;
- у сфері державного контролю за рослинним світом до адміністративної відповідальності притягнуто 14 осіб. Накладено штрафів на суму 3,587 тис.грн., стягнуто 2,584 тис.грн.;
- у сфері державного  контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 14 осіб. Накладено штрафів на суму 2,023 тис.грн., стягнуто 2,822 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у вересні, пред’явлено 22 претензії та позовів за екологічні збитки на загальну суму 95,852 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 1819,031 тис.грн.

За порушення природоохоронного законодавства у вересні Держекоінспекцією у Чернігівській області тимчасово призупинено виробничу діяльність 2-х об’єктів. Підприємствами порушено вимоги Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища” та “Про відходи”. Рішення щодо відновлення діяльності можуть бути прийняті за умови усунення порушень чинного природоохоронного законодавства.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 6320 одиниць пересувних транспортних засобів та 3526 вагонів.

Здійснено екологічний контроль 51622,8 тон вантажів та радіологічний контроль 270271 тон вантажів.

Інспекторами  постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 6 порушників, накладено штрафів на суму 510 грн.

Громадський контроль у  галузі охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини здійснюють громадські інспектори з охорони довкілля.

Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього  природного середовища у Чернігівській області громадські інспектори з охорони довкілля беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій та акцій. У вересні здійснено 4 спільних рейд-перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у галузі збереження рослинного та тваринного світу на території Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.