Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 13:36:10

Діяльність Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у вересні 2013 року

04.10.2013   11:57Агенцiя

Протягом вересня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 150 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 92 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 74.

boloto

boloto

За результатами перевірок  складено 144 протоколи про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 133 особи. Матеріали 11-ти справ передано у судові органи та 5-ти - у правоохоронні органи. Порушено 2 кримінальні справи.

Загальна сума накладених штрафів склала 25,687 тис.грн., стягнуто 24,701 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:
- у сфері поводження  з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 50 осіб. Накладено штрафів на суму 10,234 тис.грн., стягнуто 11,594 тис.грн.;
- у сфері державного  контролю за водними ресурсами  до адміністративної відповідальності притягнуто 36 осіб. Накладено штрафів на суму 5,117 тис.грн., стягнуто 4,012 тис.грн.;
- у сфері державного контролю за рослинним світом до адміністративної відповідальності притягнуто 14 осіб. Накладено штрафів на суму 3,587 тис.грн., стягнуто 2,584 тис.грн.;
- у сфері державного  контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 14 осіб. Накладено штрафів на суму 2,023 тис.грн., стягнуто 2,822 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у вересні, пред’явлено 22 претензії та позовів за екологічні збитки на загальну суму 95,852 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 1819,031 тис.грн.

За порушення природоохоронного законодавства у вересні Держекоінспекцією у Чернігівській області тимчасово призупинено виробничу діяльність 2-х об’єктів. Підприємствами порушено вимоги Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища” та “Про відходи”. Рішення щодо відновлення діяльності можуть бути прийняті за умови усунення порушень чинного природоохоронного законодавства.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 6320 одиниць пересувних транспортних засобів та 3526 вагонів.

Здійснено екологічний контроль 51622,8 тон вантажів та радіологічний контроль 270271 тон вантажів.

Інспекторами  постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 6 порушників, накладено штрафів на суму 510 грн.

Громадський контроль у  галузі охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини здійснюють громадські інспектори з охорони довкілля.

Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього  природного середовища у Чернігівській області громадські інспектори з охорони довкілля беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій та акцій. У вересні здійснено 4 спільних рейд-перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у галузі збереження рослинного та тваринного світу на території Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

 Праця на Перемогу

Праця на Перемогу 10:46

У рамках урядової ініціативи "Армія відновлення" безробітні області долучаються до суспільно корисних робіт. У поточному році такі роботи розпочалися 1 лютого у 4-х територіальних громадах області за участю 47 безробітних. Наразі вони прибирають придорожні та прибережні смуги, вирубують чагарники, заготовляють дрова, плетуть маскувальні сітки для потреб ЗСУ.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 10:41

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 42-річного прилучанина під час збуту чергової партії «канабісу». Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт 10:20

Чернігівська ОВА продовжує співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA Ukraine) щодо удосконалення роботи мережі підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень 10:15

Прилуцькою окружною прокуратурою в суді доведено вину особи в заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів 09:54

Через постійні відключення світла підприємці міста Чернігова активно використовують для роботи своїх закладів генератори.

АНОНСИ ПОДІЙ