Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 12:21:27

20 сесія Прмлуцької міської ради

10.12.2011   15:42Агенцiя

8 грудня відбулося пленарне засідання 20-ї сесії міської ради, на розгляд якої вносилося майже 30 питань.

Меценат Юрій Коптєв ознайомив депутатський корпус з планом благоустрою міста на наступний рік та найближчу перспективу

У пленарному засіданні сесії взяв участь меценат-благодійник, почесний громадянин міста Юрій Коптєв, який подякував депутатам за високу оцінку його внеску в благоустрій міста та присвоєння його імені одній із центральних вулиць.
Юрій Коптєв ознайомив депутатський корпус з планом благоустрою міста на наступний рік. Це, зокрема, завершення робіт по благоустрою площі Іоасафа Бєлгородського та паркової зони, реконструкція пам’ятника Володимиру Мономаху, створення та облаштування алеї прилуцьких полковників, установлення пам’ятників видатним людям Прилук – першому почесному громадянину міста Івану Скоропадському (навпроти міської ради), Василю Маслову (навпроти краєзнавчого музею), Георгію Вороному (біля гімназії №1), відновлення дзвіниці на місці колишнього архіву.
У наступному році, за словами мецената, вулиця, що носить його ім’я, стане пішохідною зоною і набуде абсолютно нового вигляду.
Крім того, Юрій Вікторович висловив готовність приступити в наступному році до робіт по реконструкції приміщення колишньої школи №4, де планується розмістити історичний музей з відкритим майданчиком.
Приємним сюрпризом стала озвучена меценатом думка про необхідність будівництва в місті нового кінотеатру, можливо, на місці колишнього кінотеатру імені Горького та спортивного комплексу з басейном в районі педагогічного коледжу (до речі, як зауважив Юрій Коптєв, уже в наступному році буде розроблено проект, після чого розпочнеться будівництво басейну).
Меценат також зупинився на питанні перенесення пам’ятника Леніну, про що ще раніше депутати прийняли відповідне рішення. Юрій Коптєв наголосив, що перенесення пам’ятника відбудеться лише після того, як будуть отримані висновки проектного інституту, адже необхідні чіткі рекомендації фахівців щодо переміщення гранітного постаменту, при цьому також будуть враховані побажання прилучан, а сам процес відбуватиметься під наглядом представників комуністичної партії.
Меценат, звертаючись до депутатів, закликав їх до співпраці, до спільної розробки проектів і їх реалізації не на словах, а на ділі. Адже, як зазначив Юрій Коптєв, під час проведення робіт по благоустрою міста в наступному році буде створено близько тисячі робочих місць для людей робітничих професій.


Сесія затвердила звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців

Опрацювавши інформацію начальника фінансового управління Олени Ворони міська рада затвердила звіт про виконання бюджету міста Прилуки за 9 місяців поточного року: по доходах загального фонду в сумі 106 млн. 235,2 тис. грн.; по доходах спеціального фонду в сумі 10 млн. 367,5 тис. грн.; по видатках у сумі 128 млн. 309,2 тис. грн., у тому числі по видатках загального фонду в сумі 116 млн. 715,8 тис. грн., та по видатках спеціального фонду в сумі 11 млн. 593,4 тис.грн. Одночасно міська рада затвердила звіт про направлення вільних залишків коштів загального фонду міського бюджету за 9 місяців 2011 року.
Сесія також розглянула питання, що стосується зміни бюджетних призначень міського бюджету.
Затверджено ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців
З метою ефективного наповнення бюджету розвитку міського бюджету та зважаючи на зміни в чинному законодавстві щодо класифікації видів економічної діяльності, ураховуючи рекомендації громадської ради міста, міська рада затвердила ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які є платниками податку першої та другої груп, у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового року.
Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2012 року.


Унесено зміни до рішення міської ради “Про туристичний збір”

Розглянувши лист Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, зважаючи на те, що даний проект рішення як регуляторний акт пройшов процедуру обговорення в засобах масової інформації та в інтересах територіальної громади міста міська рада внесла зміни та доповнення до рішення міської ради № 4 “Про туристичний збір”, прийнятого на 11-й сесії 6 скликання від 11 липня поточного року.


Прийнято рішення, що стосується регуляторної політики

З метою ефективної реалізації регуляторної політики в м. Прилуки, забезпечення гарантованих робочих місць на підприємствах, організаціях та установах міста для соціально – незахищених верств населення міська рада затвердила доповнення до Плану діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік щодо бронювання в наступному році на підприємствах, організаціях та установах робочих місць для громадян, які потребують соціального захисту.
Окрім того, міська рада затвердила План діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.


Визначено мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна

Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №110 від 7 липня 2011 року, розглянувши звернення начальника Прилуцької об’єднаної державної податкової інспекції Віктора Пахарини, міська рада визначила мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна, яке розміщене на території міста та надається в оренду.
Депутати розглянули ряд земельних питань та прийняли по них відповідні рішення.
Депутатський корпус вніс зміни до складу комісії з добору та формування земельних ділянок, які виставляються для продажу на аукціоні.


Депутатський корпус затвердив Програму економічного і соціального розвитку міста Прилуки на 2012 рік

На розгляд та затвердження сесії було внесено кілька програм. Заздалегідь опрацювавши всі заплановані показники Програми економічного і соціального розвитку міста Прилуки на 2012 рік та внісши відповідні пропозиції, депутати затвердили програму, яка визначає головні цілі та пріоритети розвитку міста, конкретні завдання щодо недопущення зниження якості життя населення, збереження тенденцій розвитку економічного потенціалу міста, підтримки розвитку підприємництва, ефективного використання наявного виробничого та трудового потенціалу.
Програма розроблена з урахуванням прогнозних показників господарської діяльності підприємств основного кола звітності та інших господарських структур, виходячи з реальної оцінки нинішньої соціально-економічної ситуації.
Програма також мiстить перелiк міських цiльових програм, якi передбачається реалiзовувати у 2012 роцi з визначенням виконавцiв, очiкуваних результатiв та пропозицiй по їх фiнансуванню.
Фінансове забезпечення програми буде відбуватися за рахунок міського бюджету та за фінансової підтримки з Державного бюджету України.
Виконавчий комітет міської ради щоквартально розглядатиме та аналізуватиме хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста на 2012 рік.


Затверджено міську Програму зайнятості населення

З метою регулювання та поліпшення ситуації на ринку праці міста, сприяння продуктивній зайнятості населення, посилення соціального захисту безробітних міська рада затвердила міську Програму зайнятості населення на 2012-2013 роки.
Щодо поліпшення якості життя хворих на цукровий діабет
З метою зниження рівня захворюваності на цукровий діабет, зменшення кількості ускладнень, що призводять до інвалідності та смерті, а також збільшення тривалості та поліпшення якості життя хворих на цукровий діабет, міська рада затвердила міську Програму “Цукровий діабет” на 2012-2015 роки.


Утворено комісію з популяризації туристичної галузі Прилуччини

З метою створення регіонального туристичного центру та виходу Прилуччини на більш високий рівень розвитку туристичної галузі міська рада утворила комісію з популяризації туристичної галузі Прилуччини, яку очолить депутат міської ради, президент Федерації спортивного туризму Ігор Гензель.
Сесія затвердила План роботи Прилуцької міської ради, тематику навчання депутатів та тематику Єдиного дня депутата на 2012 рік.


Започатковано акцію “Подаруй радість дітям у день Святого Миколая”

З метою надання благодійної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які виховуються в будинках сімейного типу, дітям з малозабезпечених сімей та дітям з обмеженими фізичними можливостями міський голова Юрій Беркут спільно з депутатами міської ради започаткували акцію “Подаруй радість дітям у день Святого Миколая” та прийняли відповідне звернення до керівників підприємств, установ, організацій міста, приватних підприємців, благодійних, громадських організацій та небайдужих прилучан.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року