Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 16:31:18

Чернігівські ДемАльянс і Просвіта підписали Угоду про співпрацю

02.10.2013   14:37Агенцiя

Керівники обласних організацій ВУТ “Просвіта” імені Т.Шевченка Василь Чепурний та політичної партії “Демократичний Альянс” Ігор Андрійченко підписали Угоду про співробітництво.

Дві організації ставлять за мету налагодити співробітництво у розвитку громадянського суспільства на Чернігівщині – зокрема, в Угоді йде мова про участь у розвитку територіальних громад області, формування та реалізації концепції “Міста, дружнього до людей”.

Як зазначив після підписання угоди в приміщенні “Просвіти” Василь Чепурний, товариство є не позапартійною, але понадпартійною організацією і готове співпрацювати з усіма проукраїнськими партіями.

Голова Чернігівського ДемАльянсу Ігор Андрійченко підкреслив, що дана угода свідчить про свідоме бажання і необхідність об’єднання представників різних організацій, рухів і об’єднань навколо інноваційних, сміливих та творчих справ в інтересах Чернігова і чернігівців!

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.