Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:28:55

Асоціація регіональних ЗМІ повністю підтримує позицію редакції газети “Вісті”

01.10.2013   11:16Агенцiя

“Ніжинська міська газета “Вісті” гостро засуджує неприйнятну поведінку депутата Ніжинської міської ради Юрія Хоменка. Обраний як висуванець ВО “Батьківщина”, депутат ганьбить не тільки власну політичну силу, а і всю міську раду як орган місцевого самоврядування Ніжина.

Трудовий колектив газети вважає його вчинок по відношенню до журналістки відвертим проявом агресії. Редакція “Вістей” завжди стоїть на позиції етики законності та моральних принципів. Тому трудовий колектив, як співзасновник редакції, вимагає у іншого співзасновника – міської ради розглянути на найближчому пленарному засіданні недостойну поведінку депутата Юрія Хоменка та вжити відповідних заходів”.

За інформацією редактора газети “Вість” Максима Білоусенка, депутат Хоменко є власником приватного міського видання “Ніжин-інфо”. Саме ця газета “за дивним збігом обставин” отримує чималі бюджетні кошти на висвітлення діяльності міської ради. І це при тому, що орган місцевого самоврядування має власну газету “Вісті”. Додамо, що Юрій Хоменко є секретарем бюджетної комісії міськради.

Асоціація регіональних засобів масової інформації, як громадська організація, що відстоює права журналістів, переконана, що депутат має вибачитися і перед колективом редакції газети “Вісті”, і перед журналісткою, яка потрапила під “гарячу руку” обранця.

Також очікуємо реакції на дії Юрія Хоменка від політичної сили, представником якої він є у міській раді.

Асоціація регіональних ЗМІ застерігає, що буде жорстко реагувати на будь-які спроби тиску на видання та журналістів, з якої б сторони вони не надходили: влади, опозиції чи бізнесових структур.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.