Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 01:03:12

Використання прапора Європи в Україні: перспективи Чернігова

26.09.2013   16:14

Саме це питання обговорювалось сьогодні в дискусійному клубі «Експертна думка». Круглий стіл організували представники Української школи політичних студій, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, відділ зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради та дискусійний клуб «Експертна думка».

Засідання відбулось за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Нідерланди в Україні Кейса Кломпенхауера, депутатів Чернігівської міської ради, представників громадських організацій, політичних партій та засобів масової інформації.

Головна мета цього заходу – поінформувати громадський актив міста Чернігова про ініціативу з підняття прапору Європи поряд із Державним прапором під час офіційних заходів та державних свят.

Ще у травні 2013 року таку пропозицію висловив депутат Сумської міської ради із фракції «Рідне місто». Її було підтримано та прийнято відповідне рішення. На даний час ініціатива поширилась 12 містами України. На рівні органів місцевого самоврядування прийнято відповідні рішення. Особливою активністю в поширенні цього символічного проекту вирізняються випускники Української школи політичних студій Ради Європи.

Учасники заходу зійшлись на думці, що прийняття Чернігівською міською радою відповідного рішення – це велика можливість приблизитись до європейського, кращого способу життя. «Це символічний крок перед підписанням Угоди про асоціацію з Європейським союзом» - наголосив Посол Кейс Кломпенхауер.

 
Довідково: Європейський прапор – це єдина емблема Європейської Комісії, виконавчого органу ЄС. На ньому зображено коло з 12 золотих зірок на блакитному тлі, що являє собою ідеал об’єднання народів Європи та символізує довершеність, повноту та єдність. Прапор залишається незмінним протягом багатьох років, незважаючи на розширення ЄС.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 633 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 633 нових випадки COVID-19 22:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 жовтня в області зафіксовано 633 нових випадки COVID-19.

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 25 по 31 жовтня

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 25 по 31 жовтня 16:42

У Чернігові всі центри масової вакцинації населення проти COVID-19 цього тижня в будні дні працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год., у вихідні – з 10.00 до 16.00 год.

«Намагаємося економити кисень, щоб зберегти для тих, хто у важкому стані», - Владислав Кухар про нестачу кисню в чернігівських лікарнях через зупинку його поставок

«Намагаємося економити кисень, щоб зберегти для тих, хто у важкому стані», - Владислав Кухар про нестачу кисню в чернігівських лікарнях через зупинку його поставок 16:37

Сьогодні, 25 жовтня, у Чернігівський міській раді відбувся брифінг стосовно ситуації з поширення коронавірусної інфекції, на якому генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар повідомив про критичну ситуацію з киснем, яка виникла у місті через невиконання постачальниками своїх зобов’язань.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 16:30

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

22,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

22,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 25 жовтня в області щеплено 415 694 особи (51% від загальної кількості населення).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини