Депутатська фракція Партії регіонів Чернігівської обласної радиглибоко сумує з приводу смерті Володимира Тандури та висловлює співчуття його родині
Депутатська фракція Партії регіонів Чернігівської обласної ради з глибоким сумом сприйняла звістку про смерть свого колеги, ректора Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського, кандидата історичних наук, доцента, Заслуженого працівника освіти України Володимира Миколайовича Тандури.
Володимир Тандура назавжди залишиться в пам`яті тих, хто його знав і з ним працював, цілеспрямованим, відданим справі професіоналом, який вражав своєю невичерпною енергією та працездатністю, а його щира душа ніколи не залишалася байдужою до проблем оточуючих. Він мав активну громадянську позицію, чим здобув повагу й авторитет серед людей.
Нехай же пухом буде йому земля, а світла пам'ять про Володимира Миколайовича Тандуру завжди житиме в серцях його рідних, друзів, колег та учнів.
Депутатська фракція Партії регіонів Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression