Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:23:57

Пішов з життя депутат обласної ради Володимир Тандура

20.09.2013   18:18Агенцiя

На 63 році пішов з життя Тандура Володимир Миколайович, депутат обласної ради, Заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким

Володимир Миколайович Тандура народився 25 липня 1951 року в с. Журавка Варвинського району Чернігівської області.
Після закінчення Журавської середньої школи працював слюсарем Прилуцького заводу протипожежного устаткування. Служив у Радянській армії.
Закінчив факультет міжнародних відносин і міжнародного права Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка у 1977 році.
З 1977 по 1978 рік лектор Варвинського райкому Компартії України. З 1978 по 1981 рік навчався в очній аспірантурі Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка, після закінчення якої працював лектором, а також учителем історії Калиновицької непов ної середньої школи Варвинського району Чернігівської області.
Протягом 1985–2005 років працював у Чернігівському державному педагогічному університеті ім. Т.Г. Шевченка (до 1998 року – педінститут) на різних посадах: асистента, старшого викладача, доцента, завідуючого підготовчим відділенням, директора Інституту післядипломної освіти при Чернігівському державному педагогічному університеті, директора філіалу Національної фармацевтичної академії України при ЧДПУ.
З 2005 по 2007 рік заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації з гуманітарних, соціальних і політико-правових питань.
З 2007 року працює першим проректором, проректором з науково-педагогічної роботи Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка.
Педагога відрізняє ініціативність, наполегливість, працездатність, комунікабельність, вміння встановлювати дружні взаємовідносини з людьми, самокритичність.
Кандидат історичних наук, доцент.
Автор 25 наукових праць.
Відмінник освіти України (2001). Заслужений працівник освіти України.

 

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.