Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 23:39:22

Володимир Хоменко: «Ми робитимемо все для того, щоб покращити умови життя людей». ФОТО

20.09.2013   08:45

На цьому голова обласної державної адміністрації наголосив під час відкриття Єлінського фельдшерсько-акушерського пункту, відкритого після капітального ремонту.

Здійснено заміну вікон, вхідних та внутрішніх дверей, ремонт стелі та підлоги. Заклад має три кабінети: прийому пацієнтів, оглядову та приймальню. ФАП забезпечений медикаментами для надання невідкладної медичної допомоги та оснащений необхідним обладнанням.

За словами голови облдержадміністрації, основна функція фельдшерсько-акушерських пунктів – упередження захворювання, виявлення хвороб на ранніх стадіях та підготовка до подальшого лікування.

«Головне питання для  нас – забезпечити доступність  і якість медичних послуг для кожної людини, де б вона не жила – у місті  чи селі. Ми робитимемо все для того, щоб покращити умови життя  людей та забезпечити реалізацію соціальних ініціатив Президента України у цьому напрямку», - наголосив Володимир Хоменко.

Медикаменти та медичне обладнання закладу передали голова облдержадміністрації Володимир Хоменко та помічник народного  депутата України Ігоря Рибакова Анатолій Ладний.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.