Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 04:47:41

Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств Чернігівської обласної ради

13.09.2013   09:27

12 вересня начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко провів семінар-нараду з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств обласної ради.

На нараді було розглянуто результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради за I півріччя 2013 року та обговорено заходи по виконанню показників фінансових планів за 9 місяців поточного року та по підведенню підсумків складання фінансових планів комунальними підприємствами на 2014 рік.

З першого питання поінформував Володимир Сидоренко, який, зокрема, зазначив, що протягом 1 півріччя фінансово-господарську діяльність здійснювали 14 комунальних підприємств обласної ради, а в стадії ліквідації перебували 2 підприємства.

За підсумками фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств в 1 півріччі обсяги виробленої ними продукції склали 174 млн. 425,1 тис. грн.

Найбільшу питому вагу у загальних обсягах доходів займають КП “Ліки України” –122 млн. 686 тис. грн. та КП “Чернігівоблагроліс” з дочірніми підприємствами – 40 млн. 002,1 тис. грн.

За словами керівника управління комунального майна, за звітний період всіма комунальними підприємствами до обласного бюджету було перераховано 1 млн. 594,4 тис. грн.

Про результати роботи за цей період звітували керівники та спеціалісти комунальних підприємств Чернігівської обласної ради.

Начальник аналітичного відділ управління комунального майна Володимир Рябчун розповів про підведення підсумків складання фінансових планів комунальними підприємствами на 2014 рік. Зокрема, він підкреслив, що загалом на 2014 рік запланована сума загальних доходів по всіх підприємствах становить – 324 млн. грн., що більше від очікуваних доходів у поточному році на 4,7%, при цьому заплановано отримати чистого прибутку в сумі 1 млн. 532 тис. грн., спрямувати на капітальні інвестиції – 2 млн. 45 тис. грн.

Підвів підсумки семінару-наради начальник управління комунального майна Володимир Сидоренко. Також він привітав з наступаючими професійними святами представників колективів КП “Ліки України” та КП “Чернігівоблагроліс”.

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.