Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 07:55:11

Обговорено забезпечення виконання соціальної ініціативи Президента України щодо європейського підходу до встановлення цін на лікарські засоби

07.09.2013   10:37

6 вересня з метою забезпечення виконання соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо європейського підходу до встановлення цін на лікарські засоби, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів нараду з питань стану реалізації в області пілотного проекту державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Як зазначалося на нараді, на виконання поставлених завдань розроблений обласний План заходів, спрямований на удосконалення реалізації відповідного пілотного проекту.

У 2013 році на часткове відшкодування вартості лікарських засобів області виділено субвенцію державного бюджету у сумі 3886,3 тис. грн.
Органами виконавчої влади області вживаються заходи по забезпеченню хворих з гіпертонічною хворобою ліками за референтними цінами.

Фахівцями медичної галузі області активно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення з питань впровадження пілотного проекту та здійснення заходів боротьби з артеріальною гіпертензією. Для інформування широкої громадськості використовується теле- та радіо- мережі, Інтернет-видання, преса. Працюють «гарячі» телефонні лінії.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression